Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 2d. 18:13

Prabilo Indijoje žiauriai gaujos prievartautos ir mirusios studentės tėvas

Protestas Indijoje
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Protestas Indijoje

Indijoje netyla protestai dėl gaujos išprievartautos ir vėliau mirusios 23-ejų metų medicinos studentės. Pirmą kartą interviu davė dukters netekęs tėvas, skelbia „Daily Mail“.

Interviu naujienų tarnybai BBC vyras davė praėjus vos dienai nuo dukters laidotuvių. Savo atžalos pelenus jis išbarstė Gango vandenyse. 

Tėvas pasakojo, kad dukra buvo pasiryžusi tapti gydytoja ir ištraukti šeimą iš skurdo. 

„Ji buvo labai užsispyrusi, siekdavo savo tikslų. Kuomet pakeliui į mokyklą mes sustodavome saldumynų parduotuvėje, ji taip atkakliai prašydavo saldumynų, kad net parduotuvės savininkas „suminkštėdavo“, – pasakojo tėvas. 

Mokykloje dukra užsispyrė ir nusprendė tapti gydytoja, ji pareiškė, kad praeis keleri metai ir visos šeimos kančios baigsis. 

„Kartą aš jos paklausiau, kur tavo draugai? Ji atsakė: „Tėti, vieninteliai mano draugai yra knygos“, – prisiminė tėvas. 

Jos tėvas ėmėsi iniciatyvos ir iš kaimiškos vietovės su šeima persikėlė į Delį. Taip jis norėjo sudaryti dukrai galimybes realizuoti savo ambicijas siekiant karjeros. 

Svajonė sužlugo, kuomet gruodžio 16 dieną mergina su draugu po apsilankymo kino teatre per klaidą įlipo į privatų autobusą. Juo važiavo gauja vaikinų. Šie valandą prievartavo merginą, ją ir jos draugą stipriai sumušė geležiniais strypais, o galiausiai išmetė iš transporto priemonės. Po 13 kančių dienų, penktadienį, mergina ligoninėje mirė. 

Nauji tyrimo duomenys rodo, kad išprievartavę studentę nusikaltėliai norėjo ją pervažiuoti autobusu. 

Išreikšdami solidarumą nukentėjusiajai, į gatves Indijoje jau ne kartą išėjo tūkstančiai moterų ir vyrų. 

Pirmadienį policija sulaikė vyrą, kuris Delyje norėjo susprogdinti autobuso savininko namą. Dar du vaikinai spėjo pabėgti. Jie turėjo savadarbius sprogmenis. Išsiaiškinta, kad nusikaltime dalyvavo penki vyrai ir autobuso vairuotojas. 

Trečiadienį paskelbta, kad advokatai nesiima ginti nusikaltimą padariusių jaunuolių. Kaip skelbia žiniasklaida, pirmasis teismo posėdis turėtų įvykti jau ketvirtadienį, tačiau kaltinamųjų nenori ginti nė vienas advokatas. Advokatų tarybos narys Sanjay Kumaras pareiškė, kad teisininkams amoralu ginti tokius asmenis.

Dėl grupinio prievartavimo, pagrobimo ir nužudymo vyrams gresia mirties bausmė. Vienas įtariamųjų yra 17 metų, policija atlieka tyrimus ir bando išsiaiškinti, ar jis galės būti teisiamas kartu su kitais kaltinamaisiais ar už savo veiksmus turės atsakyti nepilnamečių teisme.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min