Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pranašas Haroldas Campingas: pasaulio pabaiga įvyks kitą dieną, į pragarą keliaus 98 proc. Žemės gyventojų

JAV pamokslininkas Haroldas Campingas
„Scanpix“ nuotr. / JAV pamokslininkas Haroldas Campingas
Šaltinis: 15min
0
A A

JAV pranašas Haroldas Campingas, 2011 metų gegužės 21 d. žadėjęs pasaulio pabaigą ir sukėlęs JAV masinę psichozę, patikslino savo pranašystę. Pranašo teigimu, „teismo diena“ ateis ne gegužės 21 d. (nes neatėjo), bet spalio 21 d.

„San Francisco Chronicle“ cituoja 89-erių metų religinio judėjimo aktyvistą H.Campingą, kuris teigia, pasaulio istorija baigsis 2011 metų spalio 21 d.

Kodėl ne gegužės 21 d.?

H.Campingas paaiškino, kad gegužės 21 d. pavadindamas „Baisaus teismo diena“, jis turėjo omeny pasaulio dvasinio sunaikinimo pradžią. Pranašas aiškina, kad pamažu dvasinis pasaulio griuvimas virs fiziniu.

H.Campingo teigimu, artimiausi penki mėnesiai taps didelės griūties laikotarpiu. „Viskas subyrės vieną dieną, per vieną akimirką“, – sakė pranašas per radiją.

Anksčiau religinis fanatikas teigė, kad gegužės mėnesį, „teismo dieną“, antrą kartą apsireikš Jėzus Kristus. Jis neva padės patekti į dangų 2 proc. Žemės gyventojų. Visi kiti turės keliauti tiesiai pragarą. Iš pranašo kalbos galima suprasti, kad „pragaru“ jis vadina masinius žemės drebėjimus.

Kratosi atsakomybės

H.Campingas pareiškė, kad nesijaučia kaltas ar atsakingas dėl to, kad pasaulio pabaiga gegužės 21 d. neįvyko. Komentuodamas savo „klaidą“ pranašas tikino, kad niekad nelaikė savęs neklystančiu ir viso labo analizavo Biblijos tekstus.

„Gali būti, kad mano analizė buvo ne visai teisinga“, – sakė H.Campingas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pasaulio pabaiga
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min