2026-03-31 19:29

Prancūzija sako esanti nustebusi dėl Donaldo Trumpo kritikos

Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono (Emaniuelio Makrono) biuras antradienį pareiškė esąs „nustebęs“ dėl JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) pažertos kritikos Prancūzijai ir pabrėžė, kad šalies pozicija dėl JAV karinių lėktuvų skrydžių virš jos teritorijos nepasikeitė.
 / AP
/ AP

„Prancūzija nuo pat pirmos dienos nepakeitė savo pozicijos“, – pažymėjo prezidentūra.

„Esame nustebę dėl šio įrašo“, – pareiškė prezidento biuras, turėjęs omenyje D. Trumpo antradienį paskelbtą įrašą socialiniuose tinkluose.

JAV prezidentas anksčiau antradienį užsipuolė Prancūziją, teigdamas, kad Paryžius „visiškai nepadeda“ JAV ir Izraelio kare su Iranu.

„Prancūzija neleido lėktuvams, skrendantiems į Izraelį ir pakrautiems karine įranga, skristi per Prancūzijos teritoriją. Prancūzija VISIŠKAI NEPADEDA kovojant su Irano Skerdiku, kuris buvo sėkmingai pašalintas!“ – parašė D. Trumpas savo platformoje „Truth Social“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą