Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prancūzijos pirmosios ponios būklė ligoninėje gerėja

Francois Hollande'as ir jo mylimoji Valerie Trierweiler
AFP/Scanpix nuotr. / Francois Hollande'as ir jo mylimoji Valerie Trierweiler
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prancūzijos pirmosios ponios būklė ligoninėje, kur ja rūpinamasi po paskalų žurnalo pranešimo apie prezidento slaptą romaną, gerėja, ketvirtadienį sakė jos atstovas.

Valerie Trierweiler ligoninėje atsidūrė sausio 9 dieną, po to, kai savaitraštis „Closer“ pranešė apie prezidento Francois Hollande'o ir aktorės Julie Gayet romaną. Žurnalas teigė, kad F.Hollande'as su motociklininko šalmu motoroleriu atvažiuodavo į vieną butą netoli prezidentūros rūmų susitikti su J.Gayet.

Šiuo pranešimu buvo pažeista prancūzų žiniasklaidos tradicija nekreipti dėmesio į viešų figūrų asmeninį gyvenimą. F.Hollande'as pripažino, kad su V.Trierweiler išgyvena „skausmingus momentus“, ir sakė, jog klausimas dėl to, kas yra pirmoji Prancūzijos ponia, išaiškės iki vasario 11 dienos, kai jis išvyks valstybinio vizito į JAV.

Galiu pasakyti, kad ponia Trierweiler vis dar yra ligoninėje ir kad jos gydytojai nuspręs, kada ji gali išeiti, – telefonu AP sakė jos atstovas Patrice'as Biancone'as.

„Galiu pasakyti, kad ponia Trierweiler vis dar yra ligoninėje ir kad jos gydytojai nuspręs, kada ji gali išeiti“, – telefonu AP sakė jos atstovas Patrice'as Biancone'as.

Pasak jo, V.Trierweiler būklė gerėja: „Ji jau ilsėjosi šešias dienas — tai, šiaip ar taip, nėra nereikšminga.“

Plačiau atstovas nekomentavo, bet, regis, užsiminė, kad F.Hollande'as ilgametės partnerės neaplankė.

„Visi lankymai buvo uždrausti, išskyrus šeimos narių, bet net ir šiuo atveju — tik jos sūnus“, – sakė P.Biancone'as, kuris nesutiko nurodyti, kuris iš V.Trierweiler trijų sūnų ją aplankė. V.Trierweiler vaikai yra iš jos ankstesnės santuokos.

P.Biancone'as taip pat nenurodė, kurioje ligoninėje ilsisi V.Trierweiler ir ar prezidentas tiesiogiai bendrauja su ja. Atstovas priminė, kad tai – privatus reikalas.

Vienas F.Hollande'o biuro pareigūnas, kuris nesutiko skelbti savo pavardės, sakė, kad V.Trierweiler į ligoninę buvo paguldyta dėl „nervinio priepuolio“ sužinojus apie įtariamą romaną diena prieš tai, kai minėtas žurnalo numeris pasirodė prekyboje.

Tuo tarpu „Closer“ atstovė ketvirtadienį sakė, kad J.Gayet iškėlė žurnalui bylą dėl įtariamo kišimosi į privatumą. Žurnalas gavo teisinius dokumentus, kuriuose siekiama 54 tūkst. eurų kompensacijos ir kitų išmokų, taip pat – bet kokio teismo sprendimo santraukos išspausdinimo pirmajame puslapyje.

Atstovė plačiau komentuoti atsisakėnesutiko skelbti savo pavardės, nes teigia neturinti įgaliojimų viešai aptarinėti šio klausimo, .

59 metų F.Hollande'as niekada gyvenime nebuvo vedęs, tačiau turi keturis vaikus su buvusia kandidate į prezidentus, taip pat socialistų politike Segolene Royal.

Jis ir 48 metų žurnalistė V.Trierweiler drauge gyvena nuo 2007-ųjų. Nors jie nėra susituokę, ji užima vadinamąjį ponios sparną prezidentūros rūmuose, vyksta su F.Hollande'u į užsienio keliones ir atlieka pirmosios ponios vaidmenį.

Vis labiau vieniša ir izoliuota

Savaitinis žurnalas „Paris Match“, kuriame V.Trierweiler dirbo politikos reportere ir kuriame ji vis dar turi literatūrinę skiltį, šiuos santykius aprašė kaip apimtus agonijos.

Žurnalas rašė, kad V.Trierweiler buvo vis labiau izoliuojama ir jautėsi vis labiau vieniša, F.Hollande'ui dorojantis su darbo sunkumais, kuriuos didino sustingusi ekonomika ir smarkiai sumažėjęs jo populiarumas.

„Dėl šalies problemų ši pora vis labiau tolo vienas nuo kito“, – buvo rašoma žurnale.

Šaltinis, kuris pažinojo F.Hollande'ą beveik visą jo politinę karjerą, sakė, jog prezidentas buvo raginamas paaiškinti, ar jo ir V.Trierweiler santykiai baigti.

„Problema ta, kad jis negali nieko pasakyti, kol ji yra ligoninėje“, – sakė šaltinis ir pridūrė manantis, jog F.Hollande'as galėtų paprasčiausiai paskelbti, kad dabar yra „vienišas prezidentas“, ir jog toks žingsnis neleistų draugės statuso klausimui iškilti kada nors ateityje.

Tuo tarpu F.Hollande'o pirmtakas Nicolas Sarkozy, kaip pranešama, yra patenkintas tuo, kaip dabar pasisuko įvykiai, nes galvoja apie sugrįžimą į politiką, tai galėtų reikšti, kad jis vėl varžytųsi su F.Hollande'u per 2017 metų prezidento rinkimus.

N.Sarkozy, kuris tapęs prezidentu išsiskyrė su žmona Cecilia ir užmezgė romaną su supermodeliu Carla Bruni, sakė, kad niekada nebūtų padaręs tokios klaidos – būti užkluptam taip, kaip buvo užkluptas F.Hollande'as.

„Štai kodėl greitai įteisinau santykius su Carla“, – sakęs N.Sarkozy draugams, praneša satyrinis savaitraštis „Le Canard Enchaine“.

„Kai esi Respublikos prezidentas, turi žinoti apie riziką atrodyti juokingai, o dėl šių Hollande'o su motociklininko šalmu, išeinančio iš meilužės buto, nuotraukų jis atrodo juokingas. Jis yra juokingas prezidentas“, – sakė N.Sarkozy.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min