Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prancūzijos žiniasklaida paskelbė serijinio žudiko Mohamedo Merah filmuotą medžiagą: jaunas vaikinas laksto su BMW

Serijinis Prancūzijos žudikas Mohamedas Merah
Yotube.com iliustr. / Serijinis Prancūzijos žudikas Mohamedas Merah
Šaltinis: 15min
0
A A

Kol Tulūzoje vyko bevaisės derybos su serijiniu žudiku Mohamedu Merah (24), Prancūzijos dienraštis „20 minutes“ ir „Le Figaro“ išplatino šio jauno vyriškio vaizdus.

Plačiau apie trečiadienio košmarą Tulūzoje ir nesėkmingus bandymus „išrūkyti“ teroristą iš buto, skaitykite čia.

Filmuotoje medžiagoje matoma, kaip 21 metų vaikinas (filmuota prieš trejus metus), vairuodamas automobilį BMW, linksmai dainuoja.

Paskui atlieka keletą manevrų ant slidžios smėlio dangos ir išsišiepęs iki ausų, išlipa į dulkių debesį. Ko gero, taip elgiasi daugelis Mohamedo Merah bendraamžių, sėdę prie BMW vairo.

Tuo metu, kol Prancūzija ir visas pasaulis spėliojo, kaip atrodo baisusis teroristas, televizijos laida „20 heures“ parodė trejų metų senumo filmuotą medžiagą. Tik trečiadienio vakarą prancūzai pamatė, koks žmogus „parklupdė ant kelių Prancūziją“ (tai – paties teroristo žodžiai).

Apibūdindami šį asmenį Prancūzijos teisėsaugininkai sako, kad tai – ramus žmogus, staiga virtęs dideliu žudiku. Mohamedas yra baustas už smulkius nusižengimus. Kaimynai šį mechaniką, dirbusį Tulūzos priemiestyje, apibūdina kaip uždarą, kiek kompleksuotą, linkusį į lengvą radikalizmą. 

Žudynės, sukrėtusios pasaulį

Naujienų agentūra AFP skelbia, kad įtariamasis žudikas gali būti susijęs su organizacija „al Qaeda“. Į specialios operacijos vietą atvyko šalies vidaus reikalų ministras Claude'as Guentas.

Prancūzija jau antradienį pradėjo didelio masto operaciją, ieškant serijinio žudiko, nušovusio tris vaikus ir mokytoją vienoje žydų mokykloje. Šalyje paskelbtas aukščiausio lygio teroro išpuolių pavojus ir sustabdyti prezidento rinkimų kampanijos renginiai.

Ministras nurodė, kad pareigūnai patikrino tūkstančius asmenų, siekdami sučiupti žudiką, kuris per  tris atakas šaudė iš to paties ginklo ir pasprukdavo vogtu mopedu.

Pirmuoju šio užpuoliko taikiniu tapo iš Šiaurės Afrikos kilęs Prancūzijos oro desantininkas, kuris buvo nušautas Tulūzoje kovo 11 dieną.

Po keturių dienų žudikas nušovė dar du karius, taip pat kilusius iš Šiaurės Afrikos, netoli Tulūzos esančiame Montobano miestelyje, kuriame įsikūrusios kareivinės. Per šį išpuolį taip pat buvo sunkiai sužeistas kitas karys, kilęs iš Karibų. Vėliau jo taikiniu tapo žydų mokykla.

Žudikas dėvėjo visą veidą dengiantį motociklininko šalmą ir atrodė ramus bei susikaupęs. Prieš išpuolį jis tvarkingai pastatė savo mopedą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min