2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Prestižiniai aukciono namai atleidžia darbuotojus

Aukciono namai „Christie's International“ pranešė, kad atleidžia dalį darbuotojų, nes per ekonomikos nuosmukį krito meno vertybių paklausa, pranešė „Bloomberg“.
Per ekonomikos nuosmukį sumažėjo pirkėjų, galinčių už Claude Monet paveikslą mokėti milijonus.
Per ekonomikos nuosmukį sumažėjo pirkėjų, galinčių už Claude Monet paveikslą mokėti milijonus. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Aukcionas

Sausio 12 dieną aukciono namai paskelbs savo „strateginį planą“: planuojama, kad kompanija bus reorganizuojama, o dalis darbuotojų bus atleisti. Pranešama, kad ketinama atsisakyti brangių ekspertų paslaugų ir priešaukcioninių kainų garantijų.

Apie savo ketinimus reaguoti į krizę šie aukciono namai paskelbė dar praėjusių metų gruodį. Būtent rudens aukcionų rezultatai lėmė, kad namai sumažino savo darbuotojų, dirbančių retų knygų ir vyno skyriuose, skaičių. 

Beje, kiti prestižiniai aukciono namai „Sotheby's“ praėjusių metų gruodį taip pat paskelbė mažinsiantys darbuotojų skaičių. 

Būtent dėl ekonomikos nuosmukio ir gerokai sumažėjusios antikvarinių meno vertybių paklausos „Christie's“ gali artimiausiu metu turėti naują savininką – dabartinis aukciono namų valdytojas gali parduoti kompaniją, kurią 1998-aisiais įsigijo už 1,2 milijardo JAV dolerių. 
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min