15min be reklamos
2019 01 08, 15:15

Prie Honkongo krantų užsiliepsnojus tanklaiviui žuvo žmogus, dar du dingo

Prie Honkongo krantų užsiliepsnojus degalų atsargas pildžiusiam tanklaiviui vienas žmogus žuvo ir dar du dingo, o į padangę pakilo milžiniškas juodų dūmų stulpas.
Prie Honkongo krantų užsiliepsnojus tanklaivis
Prie Honkongo krantų užsiliepsnojus tanklaivis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kilus gaisrui Vietname įregistruotame laive buvę žmonės šokinėjo arba krito į jūrą. Policija pranešė, kad 23 įgulos nariai buvo išgelbėti.

Kai kurie jūrininkai apdegė, o dar keturi patyrė kitų traumų. Vienas iš jų buvo sunkiai sužeistas.

Nuogąstavimai, kad judrų laivybos kanalą, taip pat garsėjantį ten gyvenančiais delfinais ir vėžliais, gali ištikti ekologinė katastrofa, vėlai antradienį sumažėjo, ugniagesiams patikinus, kad kol kas neaptikta jokių naftos nuotėkių iš laivo.

Priešgaisrinės tarnybos vadovas Yiu Men-yeungas pažymėjo, kad incidentas įvyko, kai degalus gabenusi barža ruošėsi papildyti tanklaivio kuro atsargas.

Kaip žurnalistams sakė pareigūnas, baržos įgulos nariai „jungė kuro pylimo žarnas, ir tada driokstelėjo trys sprogimai“, o pats laivas užsidegė.

Yiu Men-yeungas pridūrė, kad nėra rizikos, jog iš Kinijos pietinio pramoninio miesto Donguano į Tailandą plaukęs laivas nuskęs. Gaisrininkams prireikė penkių valandų, kad suvaldytų ugnį.

Vis dėlto tanklaivis, kuriame dirbo 25 vietnamiečių įgula, dabar yra pakrypęs 30 laipsnių kampu.

Pasak pareigūnų, per incidentą taip pat buvo nesunkiai sužeistas vienas Singapūro pilietis.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min