2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Prieglobsčio siekianti Saudo Arabijos pilietė užsibarikadavo Tailando oro uosto viešbutyje

Viena Saudo Arabijos pilietė, teigianti, kad bėga nuo šeimos narių prievartos ir siekia prieglobsčio Australijoje, pirmadienį užsibarikadavo Tailando sostinės oro uosto viešbučio numeryje ir maldauja pagalbos per socialinius tinklus.
Rahaf Mohammed Alqunun
Rahaf Mohammed Alqunun / „Scanpix“/AP nuotr.

Rahaf Mohammed Alqunun pradėjo skelbti žinutes socialiniame tinkle „Twitter“ vėlai šeštadienį, kai iš jos buvo atimtas pasas jai atvykus lėktuvu iš Kuveito. 18-metė kreipiasi į Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūrą ir visus, galinčius jai padėti.

Vienoje iš žinučių mergina tikina, kad jai grės „tikras pavojus“, jei dėl Saudo Arabijos pareigūnų spaudimo ji bus grąžinta namo. Bėglė taip pat perspėjo, kad tolesnius pranešimus siųs jos draugė, jeigu ji pati nebegalės naudotis savo paskyra.

Viena teisininkė pirmadienį pranešė, kad Bankoko Baudžiamojo Teismo buvo paprašyta uždrausti išduoti Tailando oro uoste esančią Saudo Arabijos pilietę.

„Kai įtariame, jog asmuo gali būti neteisėtai sulaikytas, prašome teismo liepti kompetentingų institucijų atstovams užduoti klausimų“, – sakė žmogaus teisių srityje dirbanti teisininkė Nadthasiri Bergman. Ji pridūrė, kad šiuo metu laukiama teismo sprendimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min