Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 15:23

Prievartautojo auka nenorėjo gadinti švenčių

Keturiolikmetė paauglė, kurią Kūčių vakarą Mančesteryje išprievartavo trys jaunuoliai, tylėjo, nes nenorėjo sugadinti šeimai šventinės nuotaikos, rašo „Sky News“.

Trys prievartautojai merginą, Kūčių vakarą einančią namo, užpuolė ir visi išniekino.  Tačiau paauglė apie nusikaltimą ryžosi prabilti tik praėjus dviem savaitėms po kraupaus užpuolimo.

Ji buvo įsitikinusi, kad tokia žinia sugriaus visą šeimos šventinę nuotaiką. „Ši vargšė moksleivė buvo parblokšta ant žemės ir išprievartauta trijų jaunuolių. Ir ji turėjo gyventi su tuo per Kalėdas ir Naujuosius metus, prieš kam nors pasipasakodama. Mes galime tik įsivaizduoti, kokį siaubą, kurį  nuolat tikriausiai atkurdavo mintyse, merginai teko išgyventi“, – tikino policijos konsteblė Barbara Offord.

Moteris neabejoja, kad tie, kas užpuolė mergaitę, grįžtančią namo prieš pat Kūčių vakarą, yra tikri gyvuliai. Nepaisydama šoko, auka sugebėjo detaliai apibūdinti  užpuolikus. Pasak jos, vienas užpuolikų buvo apie 13–14 metų, antrasis – maždaug 18-os ir ryšėjo skarelę ant veido, o trečiasis, pasak merginos, buvo apie 16-os.

Pareigūnai šiuo metu ieško liudininkų ir įtariamųjų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie 15min