Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 17d. 16:33

Protestais garsiame Minsko rajone tris dienas nėra vandens: gyventojai įtaria, kad tai – kerštas

Protestuotojai Minsko rajone Novaja Borovaja
„Scanpix“/ITAR-TASS nuotr. / Protestuotojai Minsko rajone Novaja Borovaja

Protestais garsėjančiame Minsko rajone Novaja Borovaja jau tris dienas netiekiamas vanduo. Gyventojai įtaria, kad tai – valdžios kerštas, tokį įspūdį tik sustiprina į rajoną atvežti nacionalinės vėliavos spalvomis nudažyti biotualetai.

Tut.by skelbia, kad dėl nutrūkusio vandens tiekimo antradienį rajone nedirba mokykla, gyventojai neša vandenį buteliais ir kibirais.

Dar pirmadienį „Minsko vandentiekiai“ skelbė, kad kažkas galėjo tyčia sugadinti vandens tiekimo sistemos vožtuvą. Antradienį pranešta, kad avarija – likviduota, tačiau vanduo ligi šiol į rajoną netiekiamas – neva tikrinamas sanitarinis punktas.

Be to, ryte kai kuriuose namuose buvo atjungtas šildymas, vėliau antradienį vėl atsiradęs.

Pasak tut.by, gyventojai šiuos gedimus sieja su protesto nuotaikomis kvartale: čia dažnai kabinamos baltai-raudonos vėliavos, renkasi prieš Aliaksandro Lukašenkos režimą protestuojantys minskiečiai.

Tut.by praneša, kad nutrūkus vandens tiekimui, į rajoną buvo atvežti balta ir raudona – neoficialios nacionalinės vėliavos – spalvomis nudažyti biotualetai. Vietos gyventojai tokį žingsnį pavadino „pasityčiojimu“.

Masiniai protestai Baltarusijoje prasidėjo rugpjūčio 9-ąją paskelbus, kad prezidentu didele balsų persvara perrinktas ilgametis šalies vadovas A.Lukašenka. Į įvairius šalies miestus išsiplėtę protestai malšinami smurtu, nuo jų pradžios sulaikyta virš 20 tūkst. žmonių. Išėjusieji iš izoliatorių kalba apie kankinimus, praeitą savaitę mirė milicininkų sumuštas 31 metų baltarusis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min