Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Putinas: Rusija pasirengė „pasauliniam atšalimui“ geriau nei Vakarai

Kol sprendžiamos hipotetinės pasaulinio atšilimo problemos, Rusijoje būtina operatyviai reaguoti į „pasaulinio atšalimo“ realijas, pareiškė Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas.
Vladimiras Putinas vairuoja sniegamobilį.
Vladimiras Putinas vairuoja sniegamobilį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Spręsdami klausimus, susijusius su atšilimu, jeigu toks bus, mes, žinoma, turime atsižvelgti į realijas ir operatyviai reaguoti į pasaulinį atšalimą, su kuriuo mes šiandien susiduriame“, – pareiškė V.Putinas per susitikimą su Regionų plėtotės ministerijos vadovu Viktoru Basarginu.

Paminėjęs, jog „Rusija – šiaurės šalis“, V.Putinas konstatavo, kad Rusija šioms problemoms „labiau pasirengusi nei daugelis Vakarų Europos šalių“.

Tačiau, pabrėžė V.Putinas, Rusijai „užtenka problemų“ šildymo laikotarpiu.

„Padidėjo, palyginti su praėjusiais metais, magistralinių tinklų avarijų skaičius, nemažai problemų yra ir regionų, ir savivaldybių lygiu“, - pareiškė V.Putinas.

Jis teigė, kad aprūpinimas gyventojų šiluma – tai pirmiausia regionų ir savivaldybių atsakomybė, ir šiuo atveju „iš Maskvos daug neprivadovausi“.

Dauge, pabrėžė ministras pirmininkas, būtina stebėti situaciją ir laiku suteikti būtiną pagalbą ir paramą savivaldybėms ir regionams.

„Apskritai šalis pradėjo šildymo sezoną laiku, sudarytos būsimos kuro atsargos, taip pat ir atsarginio, energetika didelė, dirba faktiškai be sutrikimų“, – sakė V.Putinas.

Drauge grįždamas prie šildymo sezono V.Putinas priminė taip pat ir situaciją garnizone „Step“ (Stepė). Šiame Užbaikalės kariniame garnizone gruodžio 22 dieną per 40 laipsnių šalčius dėl avarijos katilinėje apie du tūkstančiai žmonių liko be karšo vandens ir šildymo.

„Žmonėms bendri rodikliai turi nedidelę reikšmę, mums reikia operatyviai reaguoti į tai, kas vyksta konkrečiais atvejais, jeigu yra sutrikimas“, – sakė V.Putinas V.Basarginui, pasiūlydamas pasikalbėti šiais klausimais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius