Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 30d. 19:07

Ramzanas Kadyrovas pasirengęs duoti parodymus dėl Boriso Nemcovo nužudymo

Ramzanas Kadyrovas
„Scanpix“/ITAR-TASS nuotr. / Ramzanas Kadyrovas

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas pareiškė, kad pasirengęs duoti parodymus Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo nužudymo byloje. To reikalauja nukentėjusiaisiais byloje pripažinti B.Nemcovo vaikai.

„Pasirengęs duoti parodymus su malonumu. Kokios problemos? Ypač, jeigu prašo vaikai“, – pareiškė R.Kadyrovas radijo stočiai „Govorit Moskva“.

Jis pridūrė, kad jam įdomu sužinoti, kokių klausimų jam turi B.Nemcovo vaikų advokatai.

Pasirengęs duoti parodymus su malonumu. Kokios problemos? Ypač, jeigu prašo vaikai.

„Man įdomu ką jie sako, kaip sako, kodėl jie man turi klausimų. Jie sako, neva kažkada Kadyrovas kažką pasakė Nemcovui, o aš to nepamenu. Tiesiog Nemcovas ir kiti, ta penktoji kolona, kai juos ima liesti, jie visada mane prisimena. Kad tam tikra Rusijos gyventojų dalis apie tai kalbėtų“, – samprotavo jis.

B.Nemcovo vaikų advokatas Vadimas Prochorovas sakė, kad R.Kadyrovo nusiteikimas duoti parodymus jį džiugina.

Jis pridūrė, kad klausimus Čečėnijos lyderiui suformuluos tyrėjai. „Mes prašėme patikrinti informacija apie kai kuriuos asmenis, kuriuos jis pavadino Rusijos patriotais“, – sakė advokatas.

Dabar Čečėnijos vadovas pareiškė, kad negins Z.Dadajevo.

R.Kadyrovas tikru Rusijos patriotu yra pavadinęs pagrindinį įtariamąjį byloje Zaura Dadajevą. Tokiu pat narsiu kariu jis yra pavadinęs antrą įtariamąjį – Beslaną Šavanovą.

Dabar Čečėnijos vadovas pareiškė, kad negins Z.Dadajevo. Jo teigimu, jeigu bus įrodyta kaltė, jis turės sėsti į kalėjimą. „Jei žmogus įvykdo nusikaltimą, jis turi už jį atsakyti“, – sakė jis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min