Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasti 282 Malaizijos lainerio katastrofos aukų palaikai, kurie laikyti nešaldomame vagone

Malaizijos lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos vieta rytų Ukrainoje
„Scanpix“/„Reuters“, AFP nuotr. / Malaizijos lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos vieta Rytų Ukrainoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas pirmadienį Kijeve pareiškė, kad jau yra rasti 282 Malaizijos laineriu „Beoing 777” skridusių asmenų kūnai, praneša naujienų svetainė news.liga.net. Naujienų svetainė dailyamerican.com taip pat paskelbė, kad šaldytuvų, kuriose yra laikomi žuvusiųjų kūnai, vėsinimo sistema buvo išjungta naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

13:24 val. Kūnai buvo nevėsinami?

Traukinių inžinierius Vakarų šalių žurnalistams teigė, jog vagonų šaldytuvas, į kuriuos yra įkeliami žuvusiųjų kūnai, neveikė naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Pirmadienio rytą energijos tiekimas šaldytuvams buvo atnaujintas.

Traukinių inžinierius  Vakarų šalių žurnalistams teigė, jog vagonų šaldytuvas, į kuriuos yra įkeliami žuvusiųjų kūnai, neveikė naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

Pranešama, kad pirmadienio rytą Torezo traukinių stotyje pūvančių kūnų kvapas buvo stipresnis negu sekmadienį.

11:56 val. Rastų palaikų skaičius išaugo iki 272 

„Iš viso šiuo metu yra rasti 272 keleivių kūnai, iš jų 251 yra šaldytuvuose Torezo stotyje. Mes jau išgabenome du ešalonus, susidedančius iš keturių vagonų, žuvusiųjų kūnų. Prorusiški teroristai nuolat trukdo palaikų išvežimui“, – teigė A.Jaceniukas.

Rasti 251 aukos palaikai

Donecko srityje gelbėtojai jau rado 251 žuvusiųjų kūną teroristų numušto Malaizijos lainerio „Boeing 777” tragedijos vietoje, praneša naujienų agentūra „Unian“.

Šiuos duomenis patvirtino Ukrainos nepaprastųjų situacijų tarnyba. 

„Liepos 21 d. 7 val. ryto duomenimis, rasti 251 žuvusiųjų kūnai ir 66 kūno dalys. Jie buvo pristatyti ir sukrauti į traukinių vagonus šaldytuvus Torezo geležinkelio stotyje“, – teigiama tarnybos pranešime.

Gelbėtojų darbą apsunkina regione siaučiantys ginkluoti teroristai. Iš viso katastrofos vietoje dirba 810 asmenų.

Malaizijos oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lainerį numušė prorusiški teroristai liepos 17 d. Lėktuvu skrido Malaizijos, Nyderlandų, Belgijos, Australijos, Indonezijos, Kanados, Suomijos, Naujosios Zelandijos ir Vokietijos piliečiai. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min