Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 26d. 13:45

Rekordinės loterijos laimėtoją medžioja tiek mafija, tiek vienišos motinos

barmenas Giovannino Simonetti, kurio įstaigoje nupirktas laimingasis bilietas, teigia sulaukęs šimtų laiškų ir skambučių.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Barmenas G.Simonetti, kurio įstaigoje nupirktas laimingasis bilietas, teigia sulaukęs šimtų laiškų ir skambučių.

Italijos loterijos „SuperEnalotto“ nugalėtojo, susišlavusio 147,8 mln. eurų, dabar ieško tūkstančiai žmonių visoje Italijoje – pradedant advokatais, vienišomis motinomis, baigiant mafija, rašoma „The Times“.

Žinoma, kad loterijos bilietą laimingasis nusipirko Banjonės miestelyje Toskanos regione. Miestelyje gyvena du tūkstančiai žmonių, tačiau laimėtojo asmenybės iki šiol taip ir nepavyko nustatyti. Anksčiau buvo pranešama, kad laimingasis bilietas atiteko 47 metų vienišam vyriškiui. Miestelyje yra keletas vyrų, atitinkančių tokį apibūdinimą, tačiau nė vienas jų neprisipažįsta esąs laimėtojas.

Buvo manoma, kad laimėtojas – barmenas Giovannino Simonetti, kurio įstaigoje nupirktas laimingasis bilietas, kainavęs 2 eurus. Barmenas teigia, kad jau gavo šimtus laiškų, o jo telefonas netyla nuo advokatų ir žurnalistų skambučių. Vyro dėmesio reikalauja ir vienišos motinos. Tačiau vyras pabrėžia, kad tai yra viso labo klaida.

Spaudoje pasirodė pranešimų, kad loterijos laimėtojo jau ieško ir mafija – jie reikalauja sumokėti 30 proc. laimėjimo sumos.

Banjonės meras taip pat negali pasakyti, kas yra loterijos laimėtojas, nors ir pažįsta visus gyventojus. Meras tikisi, kad laimėtojas paaukos pinigų, už kuriuos bus galima pastatyti sporto kompleksą ir privilioti daugiau turistų.

Paskutinis stambus laimėjimas Italijoje buvo išloštas 2008 metais. Tuomet 20-mečio Sicilijos gyventojo ieškojo žemiečiai, mafija, bažnyčios atstovai, savivaldybės darbuotojai, tačiau laimėtojo vardas visuomenei taip ir netapo žinomas. 

Temos: 1 Loterija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min