Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 30, 23:24

Reta liga serganti 25-erių italė pasiskelbė remianti medicininius bandymus su gyvūnais, internautai jai linki mirties

25-erių metų italei internautai pradėjo siųsti piktus laiškus ir grėsmingus linkėjimus po to, kai ji paskelbė remianti medicininius eksperimentus su gyvūnais, BBC ir Italijos žiniasklaidą cituoja wprost.pl.
Reta liga serganti 25-erių italė
Reta liga serganti 25-erių italė / „YouTube“ nuotr.

Medicininiai bandymai su gyvūnais nuolat kelia prieštaringus vertinimus. Tokių tyrimų priešininkų teigimu, vaistų bandymai su gyvūnais yra neetiški ir žiaurūs. Tačiau kartais diskusijoje pasigirsta ir kitokių nuomonių. Tokią išsakė 25 metų italė Caterina Simonsen.

„25 metų sulaukiau tik dėl to, kad vykdomi tyrimai su gyvūnais“, – tokie C.Simonsen žodžiai, pasirodę internete, sukėlė nepasitenkinimo bangą Italijoje. Kaip praneša BBC, jauna moteris gavo dešimtis laiškų, kuriuose gyvūnų teisių gynėjai linki jai mirties. Panašių palinkėjimai ji sulaukė ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Dėl manęs gali mirti nors ir rytoj“, „Neskirčiau tau net žuvies“ – taip ir panašiai rašė internautai po italės nuotrauka. Kai kurie net grasino jai mirtimi.

„Ar tai, kad noriu būti gydoma, yra mano kaltė?“ – atsakinėjo Caterina.

C.Simonsen kenčia nuo keturių įgimtų organizmo ydų, kurios neleidžia jai pačiai kvėpuoti. Mergina universitete studijuoja veterinariją. „Be šių tyrimų būčiau mirusi 9 metų, – gruodžio 21-ąją parašė C.Simonsen ir padėkojo mokslininkams, atliekantiems eksperimentus su gyvūnais. – Padovanojote man ateitį.“

Atsakydama į piktus internautų komentarus mergina įrašė savo pasakojimą apie tai, kokia yra jos sveikatos būklė ir kodėl jai būtini tie bandymai su gyvūnais. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min