Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 1d. 21:42

Separatistai bandė padovanoti savo rėmėjų vaikams saldainių, tačiau viskas vos nesibaigė riaušėmis

Riaušininkas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Riaušininkas

Prorurisiški separatistai sekmadienį Donecke nusprendė pamaloninti vaikus dovanomis – surengtame mitinge jiems išdalinti saldainių. Tačiau jiems nepavyko net ir ši, regis, taikia turėjusi būti akcija – minia sutrypė dėžes su saldainiais, rašo „Washington Post“.

Sekmadienį Donecko V.Lenino aikštėje buvo surengtas mitingas, į kurį susirinko keli šimtai žmonių. Jo metu buvo sakomos kalbos, nukreiptos prieš Ukrainos kariuomenę, skleidžiamos separatistinės idėjos, o mitingo pabaigoje riaušininkai pateikė ir siurprizą. Į aikštę įvažiavo baltas mikroautobusas, iš jo iššoko maskuojamomis uniformomis apsirengę riaušininkai. 

Riaušininkai žmonėms atnešė dėžes su saldainiais ir norėjo padalinti saldumynus vaikams, tačiau tuomet nutiko tai, ko riaušininkai nesitikėjo. Kažkas minioje pamatė, kad saldainiai pagaminti kompanijoje „Roshen“, kuri priklauso Ukrainos „šokolado karaliui“ Petro Porošenko, praėjusį sekmadienį laimėjusiam prezidento rinkimus. Jis apie prisijungimą prie Rusijos svajojančių žmonių Rytų Ukrainoje yra itin nemėgstamas. Atmosfera staigiai pasikeitė. 

„Tai provokacija!“ – pradėjo kažkas šaukti minioje. „Saldainiai užnuodyti“, – rėkė kitas mitingo dalyvis“, ir galiausiai žmonės ėmė skanduoti „Ne kruviniems saldainiams“. 

Žmonių įniršis vis didėjo. Motinos ėmė trypti dėžes su saldainiais. Riaušininkai mėgino šaukti, kad jie tik norėjo padovanoti saldainių ir visai nesvarbu, kas juos pagamino, tačiau buvo vėlu. Minia jau niokojo dėžes, riaušininkai sušoko į mikroautobusą ir nuvažiavo. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min