2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Rusija atnaujino daugkartinio naudojimo raketos kūrimo projektą

Rusija atnaujino 2012 metais įšaldytas pastangas sukurti daugkartinio naudojimo raketą, sakoma antradienį naujienų agentūros „Interfax“ paskelbtame interviu su Makejevo valstybinio raketų centro (GRC) vyriausiuoju konstruktoriumi Vladimiru Degtiariu.
Rusijos vėliava
Rusija atnaujino daugkartinio naudojimo raketos kūrimo projektą / „Sputnik“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Raketa Rusija

Šis aparatas turėtų tapti Rusijos atsaku į JAV kosminių technologijų bendrovės „SpaceX“ sukurtas raketas „Falcon“, kurių pirmoji pakopa gali būti sklandžiai nutupdoma ir vėl panaudojama.

V.Degtiaris savo įmonės laikraščiui sakė, kad GRC kuriama raketa „Korona“ („Karūna“) bus vienpakopis aparatas, galintis vertikaliai startuoti ir nusileisti.

„Mūsų dienomis amerikiečiai išvystė raketos nešėjos „Falcon“ pirmosios pakopos sklandaus nusileidimo ir jos pakartotinio naudojimo ... technologiją. Mūsų kuriama raketa nešėja „Korona“, kitaip negu amerikietiškoji, neturi atsiskiriančios pakopos ir faktiškai yra pakylantis ir sklandžiai nusileidžiantis erdvėlaivis“, – aiškino vyriausiasis konstruktorius.

„Tai atveria galimybę rengti tolimuosius tarpplanetinius pilotuojamus skrydžius“, – pridūrė V.Degtiaris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min