-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
02 22

Rusija grasina: jau įspėjo A.Navalno našlę

Sekdami prezidento Vladimiro Putino pavyzdžiu, Rusijos valstybinės televizijos laidų vedėjai opozicijos lyderį vadino „tuo žmogumi“, „tuo piliečiu“ arba „Berlyno ligoniu“ – tai buvo pašaipi užuomina į jo sveikimo laikotarpį po to, kai įtariami Rusijos agentai jį apnuodijo „Novičioku“.
Aleksejus Navalnas ir Julija Navalnaja
Aleksejus Navalnas ir Julija Navalnaja / „Instagram“ nuotr.

A.Navalnui mirus kalėjime į šiaurę nuo poliarinio rato, žinomi propagandininkai ėmė lengvai minėti jo pavardę. Kai vasario 19 d. jo našlė Julija Navalnaja pareiškė, kad tęs mirusio vyro darbą, ji taip pat pateko į jų taikiklį, rašo Europos politikos analizės centro (CEPA) bendradarbė Julia Davis savo komentare.

Kai kurios kalbos ir užuominos apie laukiančią tamsią J.Navalnajos ateitį akyliems žiūrovams kėlė įspūdį, jog Kremliaus verda pykčiu dėl to, kad našlė parodė įžūlumą stoti į vyro vietą.

Vasario 20 d. TV vedėjas Vladimiras Solovjovas savo laidoje per vieną iš savo liūdnai pagarsėjusių pasisakymų užsipuolė J.Navalnąją. Užsimindamas, kad A.Navalno mirtis neva susijusi su Vakarų saugumo tarnybomis ir jo advokatais bei sutapo su vasario 16–18 d. Miuncheno saugumo konferencija, jis teigė: „Viskas aišku dėl šio Berlyno paciento mirties Miuncheno konferencijos atidarymo dieną, praėjus dviem dienoms po to, kai jo advokatai aplankė jį kolonijoje.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius