TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusija grasina Suomijai: jeigu stosite į NATO, kils trečiasis pasaulinis karas

Sergejus Markovas
Sergejus Markovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos Politikos tyrimų instituto direktorius ir prezidento Vladimiro Putino patikėtinis Sergejus Markovas pareiškė, kad dabar Europą užvaldžiusi rusofobija gali pradėti trečiąjį pasaulinį karą, kurio metu bus sunaikinta pati Europa, rašo „Norway Today“.

„Kalbame ne apie rusų neapykantą Suomijai. Tačiau jeigu Suomija prisijungs prie NATO, tai parodys, kad šalis turi Rusijos kompleksą“, – portalui svd.se aiškino rusų politologas.

„Jeigu Suomija nori įstoti į NATO, visų pirma ji turi pagalvoti. Ar prisijungsite ir pradėsite trečiąjį pasaulinį karą? Antisemitizmas pradėjo Antrąjį pasaulinį karą. Rusofobija gali pradėti trečiąjį. Suomija yra viena labiausiai rusofobiškų valstybių Europoje – po Švedijos, Lenkijos ir Baltijos šalių“, – sakė S.Markovas. 

Europa šiandien į rusus žvelgia taip pat, kaip kažkada žiūrėjo į žydus. Jūsų tikslas – sunaikinti Rusiją, – aiškino V.Putino patikėtinis

Jo manymu, Švedijoje ir Lenkijoje rusų nemėgstama dėl to, kad anksčiau šios šalys pačios buvo galingos, o Baltijos šalyse neapykanta rusams kurstoma užsienio jėgų, ir ja naudojamasi kaip politiniu instrumentu.

„Europa šiandien į rusus žvelgia taip pat, kaip kažkada žiūrėjo į žydus. Jūsų tikslas – sunaikinti Rusiją. Tačiau jums nepasiseks – Napoleonas bandė, Hitleris bandė, ir jiems nepasisekė. Taip jūs sunaikinsite pačią Europą“, – Rusijos propagandą dėstė V.Putino patikėtinis.

S.Markovas aiškino, kad NATO neva kuria dirbtinius konfliktus, nes pati jaučia, kad šis aljansas nebereikalingas.

Jis piktinosi, kad visa Suomijos žiniasklaida yra rusofobiška ir sakė, kad todėl liovėsi skaityti vertimus iš jos. Rusofobiją, anot ruso, rodo vis dažnesnė frazė „tai gali padidinti Rusijos įtaką“.

S.Markovas laikraščiui pasakojo, kad su V.Putinu jis susitinka kelis kartus per mėnesį, o jo asmeniniu patikėtiniu tapo per 2012-aisiais vykusius rinkimus. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min