Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 balandžio 6d. 22:10

Rusija šokiruota: Kaliningrade dvi moksleivės žiauriai sumušė bendraamžę

Оператор хладнокровно снимал экзекуцию.
Скриншот видео / Egzekucijos vaizdai

Po žiauraus moksleivės sumušimo Kaliningrado srityje šokiruota visa Rusija.

Kovo pabaigoje kaimyninėje Kaliningrado srityje dvi moksleivės žiauriai sumušė bendraamžę. Dar du vaikinai juokaudami ir savo veiksmus palydėdami keiksmažodžiais šaltakraujiškai filmavo visą egzekuciją mobilaus telefono kamera.

Prieš keletą dienų kraupus vaizdelis buvo išplatintas viename rusiškame socialiniame tinkle. Per parą jis tapo žiūrimiausias. Iškart po to Rusijos žiniasklaida pradėjo plačiai aptarinėti šį incidentą. O pasipiktinę komentatoriai reikalavo nedelsiant nubausti merginas, kurioms sukako vos 14 metų. Būtent dėl to Kaliningrado policija atsisakė kelti baudžiamąją bylą, nes sadistės dar nepilnametės.

Sužinoję apie tokį teisėsaugos sprendimą, Gusevo miesto gyventojai (čia ir vyko egzekucija) nusprendė šį sekmadienį organizuoti didžiulę protesto akciją priešais miesto policijos nuovadą.

„Skriaudikės neliks nenubaustos“, – pažadėjo Rusijos Prezidento vaikų teisių įgaliotinis Pavelas Astahovas.

O kol kas smarkiai sumušta Lena Suhorukova gydosi. Jai buvo diagnozuoti viso kūno ir galvos sumušimai.

Informaciją rusų kalba ir VIDEO rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min