Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Rusiją su Naujaisiais sveikino animaciniai D.Medvedevas ir V.Putinas (video)

Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas groja armonika, o greta jo, pritardamas tamburinu, šoka šios šalies premjeras Vladimiras Putinas. Tokį animacinį Rusijos vadovų sveikinimą Naujųjų metų naktį matė Rusijos gyventojai.
Karikatūriniai V.Putinas ir D.Medvedevas.
Karikatūriniai V.Putinas ir D.Medvedevas. / Kadras iš „Youtube“ klipo

Šį pustrečios minutės trukmės sveikinimą Rusijos „Pirmasis kanalas“ parodė iškart po oficialių šios šalies vadovų sveikinimų, rašo AFP.

Kompiuteriu piešti karikatūriniai D.Medvedevas ir V.Putinas šoka Raudonojoje aikštėje, fone matyti Kremliaus pastatas. Vyrai apsirengę kostiumais ir nors nuolat strykčioja, išlaiko rimtus veidus.

Klipe karikatūrinis D.Medvedevas kelis sykius sušunka „Opa!“ ir pašoka, o V.Putinas jį pagiria: „Šaunuolis“.

Karikatūriniai Rusijos vadovai šokdami ketureiliais šaiposi vienas iš kito – pavyzdžiui, D.Medvedevas pabrėžia, jog jau antrus metus sveikina gyventojus su Naujaisiais metais, o V.Putinas šiam atkerta, jog „vienas mūsų juos sveikino jau 9 kartus“.

V.Putinas Rusijos prezidentu tapo 1999 metų gruodžio 31-ąją, atsistatydinus tuometiniam šalies vadovui Borisui Jelcinui, ir šiame poste dirbo iki 2008-ųjų. Vėliau Rusijos prezidentu buvo išrinktas D.Medvedevas, o V.Putinas tapo šalies premjeru.

Pastarąjį dešimtmetį karikatūrinės pašaipos iš Rusijos vadovų buvo tabu. Dėl Rusijos valdžios spaudimo 2002-aisiais buvo nutrauktas populiarus lėlių šou „Kukly“ (liet. „lėlės“), kuriame dažniausiai buvo pašiepiami B.Jelcinas ir V.Putinas.

Todėl ir šio klipo pabaigoje V.Putinas ir D.Medvedevas sudainuoja: „Galėtume dažniau jums padainuoti ketureilių, tačiau negalime užmiršti savo pareigų. Su Naujaisiais metais, draugai!“

Siūlome pažiūrėti šį vaizdo klipą:

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius