Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje atkastas Vladimiro Putino interviu, kurį jis davė prieš persikėlimą į Maskvą

Vladimiras Putinas
Youtube.com stopkadras / Vladimiras Putinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos socialiniuose tinkluose plinta 1996 m. filmuotas interviu su dabartiniu Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Jį iš užmaršties šiemet prikėlė ir išplatino „RVision.TV“. Interviu vadinasi „Pamirštas Putino interviu: Putino ir Sečino persikraustymas iš Peterburgo į Maskvą“.

Per 8 minutes, filmuotas Sankt Peterburgo oro uoste, V.Putinas atsiskleidžia kaip „kuklus valdininkas“. Dabartinės Rusijos prezidento didybės – nė ženklo.
 
Tais metais aukštas Sankt Peterburgo valdininkas V.Putinas sulaukė kvietimo į Maskvą – dirbti Rusijos prezidento B.Jelcino reikalų valdyboje.

Filmo pradžioje matyti, kaip V.Putinas ir I.Sečinas (vėliau tapęs „Rosneft“ vadovu) tikrinami kontrolės poste. Jie vilki senamadiškais kostiumais (žvelgiant iš šių dienų), nešasi didelius sunkius lagaminus.

Bendravimas su prezidentu – ne mano lygis.

Interviu metu V.Putinas atsiskleidžia kaip kuklus provincialus valdininkas. Jis su didele pagarba kalba apie Sankt Peterburgo vadovybę, mini kelis žmones, kurie nesulaukė deramos pagarbos. Ir labai kukliai pasakoja apie savo naują darbą Maskvoje, Kremliuje.

„Bendravimas su prezidentu – ne mano lygis“, – sako V.Putinas 6.45 min.

VIDEO: Pamirštas V.Putino interviu
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min