Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 22:11

Rusijoje įsteigta nauja opozicinė partija „Rusija be savivalės ir korupcijos“

Naujosios partijos vadovai (iš kairės) – Vladimiras Ryžkovas, Michailas Kasjanovas, Borisas Nemcovas ir Vladimiras Milovas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Naujosios partijos vadovai (iš kairės) – Vladimiras Ryžkovas, Michailas Kasjanovas, Borisas Nemcovas ir Vladimiras Milovas
Rusijoje įsteigta nauja opozicinė liaudies laisvės partija „Rusija be savivalės ir korupcijos“.

Naujosios partijos pirmininkais išrinkti Borisas Nemcovas, Michailas Kasjanovas, Vladimiras Ryžkovas ir Vladimiras Milovas.

Steigiamajame naujos partijos suvažiavime pirmadienį buvo paskelbti pirmininkų ir 12 narių politinės tarybos rinkimų slapto balsavimo rezultatai.

Pagrindinis naujos politinės partijos tikslas – valdžios Rusijoje pakeitimas demokratiniu keliu, nurodoma partijos programos projekte.

Ji kuriama demokratinės koalicijos „Rusija be savivalės ir korupcijos“ pagrindu.

Suvažiavimas nutarė, kad iki gruodžio 20 dienos iš suvažiavimo delegatų bus atrinkti būsimų partijos regiono skyrių koordinatoriai. Jie per trumpą laiką turi surinkti ne mažiau kaip 500 pareiškimų iš asmenų, ketinančių stoti į partiją.

Šiuos pareiškimus įvertins federalinis koordinacinis komitetas, po kurio partijos nariai surengs regionuose susirinkimus, kuriuose bus suformuoti bendri steigiamieji susirinkimai Rusijos Federacijos subjektuose.

Suvažiavimo dalyviai nutarė, kad iki balandžio vidurio turi būti parengti visi oficialiai registracijai reikalingi dokumentai ir perduoti Teisingumo ministerijai.

Įvertindami tai, kad, norint užregistruoti partiją, reikia surinkti 45 tūkst. narių pareiškimų ne mažiau kaip iš 50 regionų, suvažiavimo delegatai nusprendė, surinkti ne mažiau kaip 50 tūkst. pareiškimų, nes dalį jų Teisingumo ministerija gali pripažinti negaliojančiais.

Tuo steigiamasis suvažiavimas darbą baigė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min