„Dėl sėkmingai įvykdytos nežinomų partizanų specialiosios operacijos pavyko paralyžiuoti traukinių judėjimą Sankt Peterburgo–Pskovo kryptimi.“
Tuo tarpu „Rusijos geležinkeliai“ paskelbė, kad traukinių eismas Stroganovo–Mšinskajos ruože sustabdytas dėl „techninių priežasčių“, o krovininiai ir keleiviniai traukiniai nukreipiami apylankomis, dėl ko vėluoja kelias valandas.
Iš viešai prieinamų šaltinių paaiškėjo, kad įvykio vietoje dirba specialiosios tarnybos – jos šalina nuo bėgių nuvirtusius vagonus.
Tačiau iš įvykio vietos kol kas nėra nei nuotraukų, nei vaizdo medžiagos, kadangi avarijos zonoje visiškai išjungtas internetas, o ten dirba Rusijos teisėsaugos institucijos, pažymi Ukrainos žvalgybos šaltinis.
Primenama, kad rugsėjo 14 d. Leningrado srityje nuo bėgių nuriedėjo du krovininiai traukiniai, iš kurių vienas vežė naftos produktus.
