Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje milicininkai supainiojo adresą ir sušaudė niekuo dėtą žmogų

Rusijos milicininkai
„Scanpix“ nuotr. / Rusijos milicininkai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijoje, viename Baškirijos kaime, milicijos pareigūnai per specialiąją operaciją prieš „islamo ekstremistus“ supainiojo adresus, įsiveržė į gyvenamąjį namą, pradėjo šaudyti ir sunkiai sužeidė vietos gyventoją Raušaną Gatiatuliną, praneša newsru.com.

Incidentą ėmė tirti Tarpregioninio komiteto prieš kankinimus Baškirijos skyrius, į kurį kreipėsi R.Gatiatulino artimieji, praneša Kasparov.ru. Kaip išsiaškino komiteto atstovai, šių metų kovo 30 dieną į R.Gatiatulino senelės namus, kuriuose jis viešėjo su savo motina, įsiveržė trys milicininkai. Jie užlaužė jaunuoliui rankas, o paskui vienas milicininkas šovė jam į nugarą.

Kulka perėjo kiaurai, sužalodama krūtinės ląstą ir sukeldama dešinio mentikaulio lūžį. Rikošetu atšokusi nuo grindų kulka pralėkė tarp milicininkų ir moterų į kitą kambario kampą. Po šūvio, nepaisydami, kad R.Gatiatulino žaizdos smarkiai kraujavo, milicininkai surakino rankas antrankiais už nugaros.

Tuo metu į namą užėjo dar trys milicininkai, tačiau nė vienas nesiteikė suteikti peršautajam pirmosios medicinos pagalbos. Antrankius milicininkai nuėmė tik po ilgų motinos ir senelės maldavimų. R.Gatiatulino artimieji tikina, kad vaikinas milicininkams nė kiek nesipriešino ir nekėlė jokios grėsmės.

R.Gatiatulinui nebuvo pateikti jokie kaltinimai, o vėliau paaiškėjo, kad milicininkai paprasčiausiai supainiojo adresą ir įsiveržė ne į tą namą.

Neseniai Baškirijoje nuskambėjo dar vienas skandalas, susijęs su milicijos veikla. Tvarkos sergėtojai sulaikydami 22 metų studentą Dmitrijų Apariną prie jo namų sulaužė jaunuoliui stuburą ir tokios būklės nuvežė į blaivyklą. Artimieji tvirtina, kad vaikinas nebuvo neblaivus. Dėl šio įvykio iškelta baudžiamoji byla.

Be to, kovo mėnesį Baškirijos Aukščiausiasis Teismas paskelbė nuosprendį 14 narių gaujai, kurią subūrė du broliai milicininkai operatyvininkai. Gauja žudė, prievartavo turtą ir plėšikavo. Broliai milicininkai buvo nubausti 20 ir 10 metų laisvės atėmimo bausmėmis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min