Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje norima cenzūruoti animacinį filmą „Na, palauk“

Vilkas iš animacinio filmo „Na, palauk“
Vilkas iš animacinio filmo „Na, palauk“
Šaltinis: BNS
0
A A

Rusijos bendrovės „TMK-Media“ generalinis direktorius Aleksandras Mitrošenkovas tikisi, kad jo struktūrai pavyks susitarti rodyti animacinį filmą „Na, palauk!“ laidoje „Labanakt, vaikučiai!“ be jokio cenzūravimo.

„Dabar mes vedame derybas su Valstybės Dūma ir kai kuriomis kitomis valstybinėmis žinybomis, kad gautume aiškias garantijas rodyti šį animacinį filmą be jokių iškirpimų“, – trečiadienį agentūrai „Interfax“ sakė A.Mitrošenkovas.

Drauge jis nepatvirtino pasirodžiusio pranešimo, kad iš animacinio filmo neva jau pašalinamos scenos, kuriose Vilkas rūko.

„Tai, švelniai tariant, juokinga, jeigu bus pradėtos iškirpinėti iš šio animacinio filmo scenos, kur Vilkas rūko“, – pabrėžė A.Mitrošenkovas.

„Tai, švelniai tariant, juokinga, jeigu bus pradėtos iškirpinėti iš šio animacinio filmo scenos, kur Vilkas rūko – juk šis animacinis filmas, be abejo, yra pasaulinis šedevras. Be to, jį gali pažiūrėti visi vaikai nebūtinai laidoje „Labanakt, vaikučiai! “, – pabrėžė A.Mitrošenkovas.

Jis taip pat pažymėjo, jog „nors vilkas filme „Na, palauk!“ rūko, jis yra neigiamas veikėjas, su kuriuo asocijuojasi žalingas įprotis“.

„Jeigu bus laikomasi tokio požiūrio į cenzūravimą, tai galima uždrausti rodyti ne tik „Na, palauk!“, bet ir Michelangelo (Mikelandželo) skulptūras, nes tai galima traktuoti kaip erotiką“, – pareiškė A.Mitrošenkovas.

Anksčiau buvo sužinota, kad Rusijos vaikai galbūt nesužinos, kad vilkas iš „Na, palauk!“ rūko cigaretes, o krokodilas Gena – pypkę, nes šios scenos gali būti iškirptos iš animacinio filmo, jį rodant laidoje „Labanakt, vaikučiai!“

„Mes žinome, kad nuo rugsėjo 1 dienos įsigalioja įstatymas „Dėl vaikų apsaugos nuo informacijos, kenkiančios jų sveikatai ir ugdymui“, pagal kurį šis „Na, palauk!“ patenka į 18+ kategoriją, ir jį galima rodyti tik po 23 valandos. Todėl, kiek aš žinau, vilko ir krokodilo rūkymo scenos iš animacinių filmų pašalinamos“, – pranešė trečiadienį agentūrai „Interfax“ šaltinis bendrovėje „TMK-Media“, kuriai priklauso teisė rodyti laidą „Labanakt, vaikučiai!“.

Pirmoji apie „Na, palauk!“ rodymo problemą prakalbo Rusijos valstybinio televizijos ir Radijo komiteto Vaikų ir jaunimo laidų studijos vadovė Tatjana Cyvariova.

„Jame („Na, palauk!“) mes, žinoma, nieko neiškirpsime. Ir mes turime tik du variantus – arba pažeisti įstatymą, arba rodyti vėlai vakare. Todėl dabar šis animacinis filmas bus rodomas vakare“, – citavo jos žodžius kai kurios žiniasklaidos priemonės.

Šį tekstą rusų kalba rasite čia.

VIDEO: Na, palauk! Parukom?

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min