Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje tėvai egzorcistai mirtinai sutrypė savo dukrą

Smogas Maskvoje
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kryžius
Šaltinis: 15min
0
A A

Voroneže užfiksuotas keistas ir kraupus nusikaltimas – per stačiatikių Kalėdas tėvų aplankyti atvykusi 25 metų moteris buvo nužudyta per žiaurų velnio išvarymo ritualą.

Kaip ketvirtadienį pranešė Rusijos naujienų agentūra „Interfax“, kitame mieste gyvenusi moteris, dviejų vaikų motina, per šventes atvyko į Voronežą aplankyti savo tėvų.

Teisėsaugos institucijų duomenimis, tragedija prasidėjo per bendrą šeimos vakarienę, kai pokalbis pakrypo į religijos temas. Jauna moteris tėvams prisipažino, kad jai galvoje kartais skamba paslaptingi balsai. Religingi tėvai netikėtai dukrai pareiškė, kad, jų nuomone, joje apsigyveno piktoji dvasia, ir įtikino ją, kad paslaptingų balsų atsikratyti padės egzorcismo seansas.

Velnio išvarymo seansas prasidėjo tiesiog šventinėje užstalėje. Moteris turėjo išgerti penkis litrus šventinto vandens, tačiau nesugebėjo susidoroti su tokiu skysčių kiekiu. Kai dukra pradėjo priešintis, tėvai nusprendė, kad tai piktoji dvasia aktyviai priešinasi išvarymui, ir parvertė moterį ant grindų.

Tėvas laikė prispaudęs dukters rankas prie žemės, o motina prievarta girdė ją vandeniu. Po to abu tėvai pradėjo šokinėti ant dukters, kol ši prarado sąmonę. Tėvai buvo įsitikinę, kad viskas padaryta teisingai, o jų dukra po trijų dienų prisikels.

Kitą rytą jaunesnioji egzorcizmo aukos sesuo iškvietė greitąją pagalbą, tačiau moters gyvybės išgelbėti nebepavyko. Tėvai egzorcistai sulaikyti, jiems bus atlikta psichiatrinė ekspertizė, nuo kurios rezultatų priklausys tolesnis jų likimas.

Per apklausą tėvai nesigailėjo to, kas įvyko. Jie tikino, kad nužudydami dukroje velnią, jie išgelbėjo jos amžiną sielą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min