Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 01, 14:52

Rusijoje užsidegė keleivinis lėktuvas, trys žmonės žuvo (atnaujinta 17.56 val.)

Rusijos Uralo regione per nelaimingą įvykį Surguto oro uoste, žuvo trys žmonės, dešimtys sužeista, pranešė Nepaprastųjų situacijų ministerijos (NSM) Uralo regioninio centro spaudos tarnyba.
Lėktuvas „Tu-154“ užsidegė ir sprogo.
Lėktuvas „Tu-154“ užsidegė ir sprogo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Mūsų turimais duomenimis, vienas žmogus žuvo, dešimt nukentėjo. Iš jų šeši nuvežti į ligoninės nudegimų gydymo skyrių, dar du – į terapinį skyrių“, – sakė NSM Uralo regioninio centro vadovas Vadimas Grebenikovas.

Jis pabrėžė, jog ankstesnė informacija apie tris neva dingusius asmenis nepasitvirtino.

Be kita ko, V.Grebenikovas nurodė, jog tarp keleivių buvo ir pop grupės „Na–Na“ solistai, bet kokia jų būklė, sakė informacijos neturįs.

Šeštadienį dienos metu Surguto oro uoste, užsidegus kilimo tako link važiavusio keleivinio lėktuvo Tu–134 vienam varikliui, sprogo kuro talpos. Lėktuvas turėjo skristi iš Surguto į Maskvą.

Transporto ministras Igoris Levitinas sakė, kad tikrinamos visos šio incidento versijos. Kokios nors konkrečios – dar nėra. Specialistai nesupranta, dėl kokios priežasties galėjo kilti gaisras, aiškino jis žurnalistams po susitikimo su ministru pirmininku Vladimiru Putinu.

Į Surgutą išskrenda sudaryta Tarpvalstybinės aviacijos komiteto ir kitų žinybų komisija.

Pasak ministro, gaisras kilo apie 13 val. Maskvos (12 val. Lietuvos) laiku. Lėktuve buvo 116 keleivių ir 8 ekipažo nariai.

„Ekipažas ir aerodromo tarnybos padarė viską, kad keleiviai būtų evakuoti“, – nurodė jis.  

Atnaujinta 17.56 val. Kaip praneša portalas lenta.ru, per šią tragediją žuvo trys žmonės, dar 44 buvo sužeisti. Vienas iš žuvusiųjų yra vaikas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min