Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos bankininkas A.Lebedevas britų dienraštį „The Independent“ įsigijo už vieną svarą

Aleksandras Lebedevas
„Scanpix“ nuotr. / Aleksandras Lebedevas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos bankininkas Aleksandras Lebedevas dienraštį „The Independent“ įsigijo vos už vieną svarą, praneša kitas Didžiosios Britanijos dienraštis „The Times“.

„The Times“ pabrėžia, kad pagal susitarimą su „Independent News & Media“ (INM) A.Lebedevas, nepaisant simbolinės pirkimo kainos, įsipareigojo į leidinio plėtrą investuoti milijonus svarų sterlingų.

Kartu su „The Independent“ Rusijos verslininkas taip pat taps sekmadieninio priedo „Independent on Sunday“, laikomo savarankišku leidiniu, savininku. A.Lebedevas jau susitarė su INM, kad penkerius metus nenutrauks sutarties su spaustuve, kuri spausdina laikraštį. Be to, INM Airijoje ir Pietų Afrikos Respublikoje priklausantys laikraščiai, kaip ir anksčiau, išsaugos teisę perpublikuoti dalį buvusio motininio leidinio straipsnių.

Didžiosios Britanijos žurnalistai, kaip praneša ITAR-TASS, mano kad sandoris tarp A.Lebedevo ir INM bus įformintas šią savaitę. Anksčiau A.Lebedevas kreipėsi į Didžiosios Britanijos antimonopolinę žinybą, prašydamas palaiminti planuojamą susitarimą su INM. Šios tarnybos sprendimo laukiama pasirodant iki kovo 11 dienos.

A.Lebedevas yra medijos holdingo „Novyje media“ savininkas. Rusijoje jam priklauso laikraštis „Novaja gazeta“, o praėjusių metų sausį jis taip pat už vieną svarą įsigijo britų laikraštį „The Evening Standard“.

Šio leidinio pavadinimą verslininkas pakeitė į „The London Evening Standard“ ir laikraštį pradėjo dalyti nemokamai, jo leidybos sąnaudas padengdamas iš reklamos pajamų. Kol kas neaišku, kokios strategijos jis laikysis „The Independent“ ir sekmadieninio priedo atžvilgiu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min