Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 2d. 23:59

Rusijos desantininkai šventė profesinę dieną: žygiavo, gėrė degtinę ir mušė pietiečius

Desantininkų linksmybės Maskvoje
„Scanpix“ nuotr. / Desantininkų linksmybės Maskvoje

Rusijos desantininkų daliniai itin triukšmingai atšventė savo dieną.

Kaip ir kiekvienais metais, ji buvo švenčiama ne tik cerkvėse ar tradicinėje vietoje – Raudonojoje aikštėje.

Tatuiruotėmis ir dryžuotais berankoviais marškinėliais pasidabinę desantininkai maudėsi fontanuose, viešumoje gėrė daug degtinės ir, žinoma, mušėsi, rašo newsru.com.

Maskva netiki ašaromis

Antradienį susirinkę Maskvos centre prie pranašo Ilijos cerkvės, į vidų nesiveržė, sentimentalius dieviškus reikalus palikdami kunigams. Kitaip tariant, nesiseiliojo, pabrėždami savo vyrišką prigimtį.

Vėliau šventę pabaigė muštynėmis daugelyje Rusijos miestų. Policijai teko sulaikyti dešimtis agresyviai nusiteikusių „žydrųjų berečių“.

„Atsargos desantininkai“ jau nuo ryto planavo, kur ir kaip triukšmingai atšvęs: „Į fontanus nelipsime, mėgausimės tik silkute ir degtinuke.“

Tačiau jau pirmą valandą dienos Centriniame kultūros parko fontane buvo pilna įkaitusių stipruolių su beretėmis

Prie palaimintojo Vasilijaus cerkvės desantininkai valgė karštus grikius su troškiniu ir išdidžiai fotografavosi su medaliais ir vėliavomis.

Tradiciniai vakarėliai su muštynėmis

Po tradicinių dienos pramogų sekė ir vakarinės linksmybės. Kitaip tariant, muštynės ir jėgos demonstravimas. Šį kartą stipruoliams su dryžuotais marškinėliais nepatiko Maskvos prekybos centro „Evropeiskij“ apsaugos darbuotojai.

Tiesa, desantininkai pirmiausiai turgavietėje užsipuolė pietietiško gymio prekeivius gėlėmis. Tačiau šiems pavyko išnešti kudašių ir pasislėpti prekybos centre.

Kai apsauga neįleido į vidų apkvaitusių desantininkų, šie nusprendė parduotuvę imti šturmu. Įdomu tai, kad policijos ir karinė vadovybė neigia šiuos faktus.

Lenino mieste - papildomos policijos pajėgos

Uljanovske sulaikyta 20 „šiltų“ desantininkų, kurie daržovių bazės teritorijoje ruošėsi rengti masines muštynes su ideologiniais priešais. Laimei, miesto valdžia buvo tam pasirengusi ir sutraukusi papildomas policijos pajėgas. Nesunku nuspėti, kad dauguma šios bazės prekeivių – kaukaziečiai.

O štai Astrachanėje desantininkai pasiekė tikslą ir išprovokavo dideles muštynes su kaukazietiško gymio gyventojais. Muštynės vyko Astrachanės prekyvietėje „Didieji Isodai“. Maždaug 100 desantininkų ir jiems prijaučiančių agresyvių vyrų minia su vėliavomis šlavė savo kelyje viską, kas tik po kumščiu pakliuvo.

VIDEO: День ВДВ в Астрахани

Pasirodo, desantininkai sugalvojo turgavietėje savavališkai surengti paradą, o tai nepatiko pietietiškos išvaizdos prekybininkams. Muštynių metu į pagalbą buvo pasitelkti ir akmenys, ir tvorų dalys. Sunkiai sužeista 12 konflikto dalyvių. 

Kazanėje ir Iževske – dar įspūdingesnė betvarkė, sukelta „didvyrių“. Iš pradžių „žydrosios beretės“ tik automobilais lakstė po Kazanę, garsiai rėkaudamos ir mojuodamos vėliavomis. Prokazan.ru rašo, kad desantininkai sustodavo bet kur, netgi gatvės viduryje, taip užtverdami kelią autobusams.

Vakare prasidėjo pats „grožis“. 70 vyrukų nusprendė nušluoti nuo žemės paviršiaus daržovių turgų. Atvykusi policija sulaikė 40 agresyviausių mušeikų. Pabėgę jų sėbrai pakartojo „šou“ Kazanės centre. Vėl įsikišo policija.

Iževske desantininkai taip pat sugebėjo sustabdyti miesto eismą. Atvykus policijai kilo muštynės. Udmurtijos URM situacijos nekomentuoja, tačiau Rusijos žiniasklaida praneša, kad ir čia teko areštuoti labiausiai įkaušusius smarkuolius, savo itin agresyviu elgesiu bandžiusius patraukti Rusijos ir pasaulio dėmėsį bei pademonstruoti Rusijos desantininkų jėgą.

VIDEO: День ВДВ Астрахань 2011.mp4

VIDEO: День ВДВ в Луганске 2 августа 2011 HD 1080i

Temos: 2 Degtinė Rusija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min