Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos Dūmoje – vieni sacharukai (video)

Rusijos Dūmos salėje vyksta lenktynės – kas daugiau mygtukų paspaus.
Kadras iš televizijos kanalo REN TV reportažo / Rusijos Dūmos salėje vyksta lenktynės – kas daugiau mygtukų paspaus.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Seimo nariui Aleksandrui Sacharukui gresia apkalta už tai, kad jis vienuolika kartų balsavo už posėdžiuose nedalyvavusį savo kolegą Liną Karalių. Tuo tarpu Rusijos Dūmoje taip balsuojama nuolat, o pirmasis parlamento pirmininko pavaduotojas dar sugeba papokštauti ta tema.

Puikus tokio „sacharukizmo“ pavyzdys Rusijos Dūmoje buvo trečiadieninis balsavimas dėl „sausojo įstatymo“ įvedimo vairuotojams. Trečiadienį Dūma pritarė prezidento Dmitrijaus Medvedevo įstatymo projektui, kuriuo siekta uždrausti vairuotojams apskritai ragauti alkoholinių gėrimų, o po to sėsti prie vairo.

`arūno Mažeikos/BFL nuotr./Aleksandras Sacharukas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr./Aleksandras Sacharukas

Iki šiol Rusijoje didžiausias leistinas alkoholio kiekis vairuotojų kraujuje buvo 0,3 promilės. Po naujojo įstatymo priėmimo alkoholių matuokliai per vairuotojų blaivumo patikrinimą turės rodyti nulius, kitaip numatomos didelės baudos. Dūmos deputatų nuomone, tokie griežti įstatymo reikalavimai padės sumažinti neblaivių vairuotojų įvykdomų avarijų skaičių.

Per įstatymo priėmimą „už“ balsavo 449 deputatai iš 450. Tačiau salėje tuo metu buvo tik... 88 įstatymų leidėjai. Televizijų reportažuose matyti, kaip balsavimo metu negausios parlamentarų pajėgos kaip pašėlusios laksto tarp tuščių suolų ir maigo posėdyje nedalyvaujančių kolegų balsavimo mygtukus. Iki šimtaprocentinio „dalyvavimo“ pritrūko tik vieno mygtuko paspaudimo.

„Kažkas vienas buvo išėjęs iš salės“, – po balsavimo sarkastiškai pajuokavo Dūmos pirmininko pirmasis pavaduotojas Olegas Morozovas.

Reportažas apie balsavimą dėl „sausojo įstatymo“ vairuotojams įvedimo Rusijoje

VIDEO: Пить за рулем нельзя. Совсем

 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min