Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos Dūmos narys kaltina JAV „pagrobus“ jo sūnų

Valerijus Selezniovas
gazeta.ru / Valerijus Selezniovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos valstybės Dūmos narys Valerijus Selezniovas apkaltino JAV specialiąsias tarnybas neva pagrobus jo sūnų, pranešė naujienų svetainė gazeta.ru.

JAV valdžia rusų politiko sūnų Romaną Selezniovą kaltina stambiu vogtų kreditinių kortelių duomenų prekyba. Liepos 5 d. jis buvo sulaikytas Maldyvuose.

Ankščiau V.Selezniovas žurnalistus tikino, kad amerikiečių tarnybų sulaikytas R.Selezniovas nėra jo sūnus.

„Jis buvo nesulaikytas, bet pagrobtas atostogų su šeima Maldyvuose metu“, – tvirtina V.Selezniovas. Politikas teigė, kad paskutinį sykį su sūnumi kalbėjo būtent tą dieną, kai pastarasis ir buvo suimtas.

Ankščiau V.Selezniovas žurnalistus tikino, kad amerikiečių tarnybų sulaikytas R.Selezniovas nėra jo sūnus ir nežino kur sulaikymo dieną buvo Romanas.

„Nesvarbu dėl kokių priežasčių jį pagrobė. Svarbiausia, kad yra žinoma jo dabartinė būvimo vieta. Tai Guamo sala, kurioje yra įkurta amerikiečių karinė jūrų bazė, garsėjanti žiauriomis laikymo sąlygomis“, – teigė V.Selezniovas.

Rusijos Dūmos narys teigė, kad būtina kuo greičiau jo sūnų atgabent atgal į Rusiją.

Jo sūnui mestus kaltinimus dėl 200 tūkst. kreditinių kortelių duomenų vagystės politikas pavadino nesąmone. „Jis programišiumi negali būti dėl fiziologinių priežasčių“, – pareiškė V.Selezniovas, tačiau daugiau detalių neatskleidė.

Pranešama, kad politiko sūnus nukentėjo per 2011 m. Maroke, Marakešo mieste įvykdytą teroristinį išpuolį ir tebevartoja vaistus.

Amerikiečiai Rusijos politikų sūnų kaltina įsilaužus į mažmeninės prekybos įmonių interneto svetaines ir pavogus jų naudotojų kortelių duomenis.

Teigiama, kad R.Selezniovas buvo sulaikytas liepos 5 d. Maldyvų sostinės Malės oro uoste, kuomet jis norėjo skristi atgal į Maskvą. Po sulaikymo įtariamasis išsiųstas į Guamo salą. Šią informaciją patvirtino ir JAV vidaus saugumo tarnyba.

Amerikiečiai Rusijos politikų sūnų kaltina įsilaužus į mažmeninės prekybos įmonių interneto svetaines ir pavogus jų naudotojų kortelių duomenis, kurie vėliau buvo parduoti už daugiau negu 2 mln. dolerių. Prekybos įmonėms padaryta žala siekia 1,1 mln.dolerių.

Teismo posėdis dėl R.Selezniovo bylos numatytas liepos 22 d. Jam gresia iki 30 m. nelaisvės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min