Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos Generalinės prokuratūros bosas susijęs su vairuotojus žudžiusia „GTA gauja“

Aleksejus Staroverovas
tverdyi-znak.livejournal.com nuotr. / Aleksejus Staroverovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujas posūkis niekuo dėtus žmones Pamaskvės keliuose žudžiusios „GTA gaujos“ istorijoje šokiravo Rusiją. Paaiškėjo, kad nukautas grupuotės vadas gyveno ir laikė ginklus name, kuris priklauso Rusijos Generalinės prokuratūros reikalų valdytojui, praneša naujienų svetainė znak.com. Nors pastarajam buvo iškelta baudžiamoji byla, tačiau labai greitai ją nuspręsta nutraukti.

Rusijos generalinio prokuroro pavaduotojas Viktoras Grinas asmeniniu įsaku panaikino iškeltą baudžiamąją bylą ginklų laikymu įtartam prokuratūros reikalų valdytojui Aleksejui Staroverovui. Po pasirodžiusios informacijos apie iškeltą baudžiamąją bylą, A.Staroverovas staiga išvyko į ligoninę ir padavė prašymą išeiti iš darbo savo noru, praneša naujienų svetainė znak.com.

2013 m. A.Staroverovas užėmė 4 vietą pačių turtingiausių Rusijos teisėsaugos pareigūnų dvidešimtuke. 

Informacija apie baudžiamosios bylos iškėlimą pasirodė trečiadienį. Paaiškėjo, kad jo namuose gyveno „GTA gaujos“, kuri žudė niekuo dėtus vairuotojus Pamaskvės keliuose, vadeiva, A.Staroverovas kaltinamas nelegaliu ginklų ir šaudmenų laikymu. Jie buvo rasti specialiosios operacijos metu A.Staroverovui priklausančiame kotedže.

Lapkričio 6 d. policijos ir specialiosios tarnybos darbuotojai apsupo Maskvos priemiestyje esančiame name pasislėpusį gaujos vadeivą, iš Kirgizijos kilusį Rustamą Usmanovą. Supratęs kad jis negalės pabėgti, R.Usmanovas į pareigūnus bandė mesti granatą, bet buvo nukautas. Per šturmą kilo gaisras ir namas sudegė.

Vėliau, remiantis Rusijos Generalinės prokuratūros interneto svetainėje paskelbta darbuotojų deklaracija, paaiškėjo, kad namas, kuriame gyveno R.Usmanovas, priklauso A.Staroverovui. Šis pareiškė, kad iš valstybės nereikalaus kompenacijos už sudegusį namą.

Laikraščio „Kommersant“ duomenimis, A.Staroverovas pareiškė, kad kotedžą išnuomojo vienam verslininkui, kuris, savo ruožtu, į savo aptarnaujamąjį personalą esą priėmė R.Usmanovą.

Vadinamoji „GTA gauja“ Pamaskvėje įvykdė ne mažiau kaip 14 žmogžudysčių.

2013 m. A.Staroverovas užėmė 4 vietą pačių turtingiausių Rusijos teisėsaugos pareigūnų dvidešimtuke. Bendrosios Generalinės prokuratūros reikalų valdytojo ir jo žmonos pajamos siekia 48 mln. rublių.

Vadinamoji „GTA gauja“ Pamaskvėje įvykdė ne mažiau kaip 14 žmogžudysčių. Buvo pasirodžiusi iki galo nepatvirtinta informacija apie tai, kad gaujos nariai susiję su teroristine islamistų organizacija „Islamo valstybė“ ir ruošėsi vykti į Siriją. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min