Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos Kalmukijos vadovui teks pasiaiškinti dėl pareiškimo apie susitikimą su ateiviais

Ateiviai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Andrejus Lebedevas, parašė šalies prezidentui Dmitrijui Medvedevui laišką, kuriame išreiškė nuogąstavimus, jog per tą susitikimą su nežemiškomis būtybėmis galėjo būtų nutekinta slapta informacija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos Valstybės Dūmos narys pareikalavo, kad ekscentriškas Kalmukijos lyderis pasiaiškintų dėl savo pareiškimo per valstybinę televiziją, esą jį namuose aplankę ateiviai, ketvirtadienį pranešė žiniasklaida.

Rusijos pietinės Kalmukijos respublikos, kuriame gyvena daugiausiai budistai, administracijos vadovas Kirsanas Iliumžinovas, kuris taip pat yra Pasaulio šachmatų federacijos (FIDE) pirmininkas, per vieną rimtą televizijos pokalbių šou be jokio sarkazmo pareiškė turėjęs kontaktų su ateiviais 1997 metais.

„Skaičiau knygą, žiūrėjau televizorių ir buvau beužmiegąs. Tada pajutau, kad kažkas mane kviečia, – sakė jis. – Nebūčiau patikėjęs, jeigu ne trys liudininkai – mano vairuotojas, mano ministras ir mano padėjėjas“.

Ne mažiau keistai pasielgė Andrejus Lebedevas, atstovaujantis Dūmoje nacionalistinei Rusios liberalų demokratų partijai (RLDP): jis parašė šalies prezidentui Dmitrijui Medvedevui laišką, kuriame išreiškė nuogąstavimus, jog per tą susitikimą su nežemiškomis būtybėmis galėjo būtų nutekinta slapta informacija.

„Prašau atsakyti, ar Kalmukijos vadovas pateikė oficialų pranešimą Rusijos prezidentūrai apie savo kontaktus su nežemiškos civilizacijos atstovais, – A.Lebedevo laišką citavo bulvarinis dienraštis “Komsomolskaja Pravda„ ir kiti žiniasklaidos kanalai. – Ar yra nustatyta informavimo apie tokius kontaktus, susijusius su aukšto rango pareigūnais, tokiais kaip Iliumžinovas, turinčiais teisę prieiti prie įslaptintų duomenų, procedūra?“

„Taip pat ar per tą iš pažiūros nekaltą pokalbį jis nenutekino įslaptintos informacijos?“ – domėjosi įstatymų leidėjas.

K.Iliumžinovas per balandžio pabaigoje rodytą televizijos laidą pasakojo, kad ateiviai pasirodė skaidriame cilindre jo buto Maskvoje balkone.

„Skaičiau knygą, žiūrėjau televizorių ir buvau beužmiegąs. Tada pajutau, kad kažkas mane kviečia, – sakė jis. – Nebūčiau patikėjęs, jeigu ne trys liudininkai – mano vairuotojas, mano ministras ir mano padėjėjas“.

Šachmatams aistrą jaučiantis politikas apie kontaktus su nežemiškomis būtybėmis prabilo jau ne pirmą kartą. Anksčiau jis tvirtino, kad ateiviai jam aprodė savo kosminį laivą 2001 metais.

K.Iliumžinovas vadovauja Kalmukijai nuo 1993 metų. Ši Rusijos respublika, esanti į šiaurę nuo Kaukazo prie Kaspijos jūros, yra toliausiai į vakarus nutolęs budistiškas regionas, kuriame gyvena apie 300 tūkst. žmonių.

FIDE ekscentriškas lyderis vadovauja nuo praėjusio dešimtmečio vidurio.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min