2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Rusijos kariškiai perspėja dėl cheminės atakos pavojaus Sirijoje

Rusijos gynybos ministerija šeštadienį perspėjo, kad kovotojai sukilėlių kontroliuojamoje Sirijos šiaurės vakarinėje provincijoje ruošiasi surengti cheminę ataką.
Cheminė ataka Sirijos Dumos mieste
Cheminė ataka Sirijos Dumos mieste / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ministerijos pranešime cituojami neįvardyti šaltiniai sakė, kad vadinamasis Levanto išvadavimo komitetas rengia ataką prieš civilius Idlibe, kad galėtų dėl jos apkaltinti Sirijos vyriausybę.

Rusijos kariuomenės cituojami šaltiniai tvirtino, kad keli kanistrai su chloro dujomis buvo atgabenti į vieną vietos miestą, o vėliau išvežti į šalimais esantį kaimą. Gynybos ministerija taip pat teigia, kad sukilėliams organizuoti ataką padeda vienas privatus britų kontraktininkas.

JAV nacionalinio saugumo patarėjas Johnas Boltonas trečiadienį perspėjo Sirijos vyriausybę, planuojančią surengti puolimą prieš sukilėlius Idlibe, nemėginti naudoti cheminių ginklų ir pažadėjo griežtą atsaką tokios atakos atveju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min