15min be reklamos
2022 12 04, 00:12

Rusijos oligarchas Michailas Fridmanas Londone sulaikytas dėl įtarimų pinigų plovimu

Jungtinės Karalystės (JK) nusikalstamumo agentūra teigia, kad buvo suimtas „turtingas rusų verslininkas“, tačiau jo tapatybės nenurodo. Rusijos naujienų agentūra TASS patvirtino, kad sulaikytasis – šalies oligarchas Michailas Fridmanas.
Michailas Fridmanas
Michailas Fridmanas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rusijos milijardierius Michailas Fridmanas buvo sulaikytas Londone dėl įtarimų pinigų plovimu, pranešė Rusijos valstybinė naujienų agentūra TASS po to, kai JK nacionalinė nusikalstamumo agentūra paskelbė, kad buvo sulaikytas „turtingas Rusijos verslininkas“.

Agentūra teigė, kad verslininkas suimtas ketvirtadienį savo namuose Londone dėl įtarimų pinigų plovimu, bandymo apgauti Vidaus reikalų ministeriją ir duoti melagingus parodymus.

Pranešta, kad vėliau jis buvo paleistas už užstatą.

Ukrainietiškų šaknų turintis M.Fridmanas, vienos didžiausių privačių Rusijos investicinių grupių „Alfa Group“ vadovas, yra įtrauktas į Europos Sąjungos (ES) sankcijų sąrašą.

Vasario mėnesio pabaigoje įtraukdama 58 metų M.Fridmaną į sankcijų sąrašą, ES jį pavadino „svarbiausiu Rusijos finansininku ir Vladimiro Putino artimiausios aplinkos veikėju“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min