Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos žurnalistas metė darbą NTV ir atsiprašė už propagandos beprotybę

Konstantinas Goldenzweigas
NTV stop kadras / Konstantinas Goldenzweigas
Šaltinis: 15min
0
A A

Konstantinas Goldenzweigas metė darbą Kremliaus remiamame NTV televizijos kanale. Žinomas žurnalistas, 12 metų praleidęs NTV, paskelbė, kad atsikratė Kremliaus dezinformacijos kerų.

„Noriu padėkoti savo bendradarbiams, kurie padėjo man, mane mokė, drąsino ir buvo mano draugais. Ir toliau tokiais bus. Ačiū tiems, kurie žiūrėjo. Atsiprašau, kad dalyvavau visoje šioje propagandos beprotybėje. Yra tik viena banali išvada: susitarimai su savo sąžine yra geri tik tada, kai juos gali nutraukti“, – parašė jis feisbuke.

Ну, и пару слов о наших творческих планах, о которых руководству сообщил ещё в марте.По своему желанию, давно (и всё же...

Posted by Konstantin Goldenzweig on Tuesday, 9 June 2015

NTV priklauso valstybinei energetikos įmonei „Gazprom“. Po jo atsistatydinimo kanalas paskelbė jo reportažų kompiliaciją, pavadiną „Viso gero, Kostia!“.

NTV pastaraisiais metais yra tapęs vienu iš Kremliaus informacinio karo įrankių. Pavyzdžiui, 2012 m. kanalas rodė „dokumentinį filmą“, kuriame teigta, kad Maskvos gyventojams už dalyvavimą priešvyriausybiniuose protestuose mokėjo neaiškios organizacijos.

Po pusės metų pasirodė antroji dalis – joje Rusijos opozicijos politikai kaltinti valstybės išdavyste ir mėginimu jėga perimti valdžią.

Pastaraisiais metais Rusijos propagandines žiniasklaidos priemones paliko nemažai žurnalistų, pasipiktinusių augančiu jų vaidmeniu Kremliaus dezinformacijos kampanijoje.

Vienas labiausiai visame pasaulyje nuskambėjusių atvejų – amerikietės Liz Wahl atsistatydinimas iš „Russia Today“ tiesioginiame eteryje. Žurnalistė praėjusių metų balandį pareiškė, kad nebegali dirbti kanale, kuris teisina Vladimiro Putino veiksmus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min