Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusų teroristų Slovjanske vadeiva Igoris Strelkovas-Girkinas pripažino, kad Rytų Ukrainos gyventojai nekenčia Rusijos

Igoris Strelkovas (Girkinas)
Nuotr. iš „YouTube“ / Igoris Strelkovas-Girkinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ukrainai sėkmingai tęsiant antiteroristines operacijas prieš teroristus Donecke ir Luhanske, Rusijos diversantai pripažįsta, kad jų kova beveik pralaimėta, rašo dienraštis „Kijevskaja pravda“.

Apie nusivylimą esama padėtimi pirmasis prabilo Slovjansko diversantų vadas, Rusijos karinės žvalgybos GRU karininkas Igoris Strelkovas-Girkinas.

„Visus gyventojus čia apėmė panika. Jie keikia Kijevą, Petro Porošenką ir pačią Rusiją. Į ją jie dėjo tiek daug vilčių, tačiau ji juos paliko likimo valioje. „Novorusija“ greitai žus“, – prisipažino I.Strelkovas-Girkinas. Novorusija rusai bando vadinti rytų Ukrainos sritis, kurias separatistai ir teroristai bando atplėšti nuo Ukrainos.

Jis taip pat teigė, kad iš Rusijos siunčiama humanitarinė pagalba sukilėliams jau gali būti grąžinta atgal, kadangi patys teroristai ja jau nebepasinaudos. 

Visus gyventojus čia apėmė panika. Jie keikia Kijevą, Petro Porošenką ir pačią Rusiją.

Dėl nesugebėjimo pasipriešinti Nacionalinės gvardijos puolimui teroristai kaltina skirtingų karinių grupuočių tarpusavio kovas, vieningos karinės vadovybės nebuvimą ir daugvaldystę.

Birželio 30 d. baigėsi vienašališkos Ukrainos valdžios paliaubos, kurios truko dešimt dienų. Vis dėlto, net ir paliaubų metu teroristai toliau vykdė išpuolius visoje rytų Ukrainoje.

Kijevo paskelbtų paliaubų tikslas buvo teroristams suteikta galimybė sudėti ginklus ir palikti šalį, tačiau to padaryta nebuvo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min