Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saakašvilis apie paniką sukėlusį TV reportažą: tai padės mums išvengti naujo karo (nuotraukos)

M.Saakašvilis susitikime su žmonėmis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / M.Saakašvilis susitikime su žmonėmis
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis mano, kad buvo nors ir nemalonus, bet naudingas šeštadienį per televizijos kanalą „Imedi“ parodytas inscenizuotas scenarijus apie „Rusijos karinį įsiveržimą“.

„Nepaisant to, kokie scenarijai pas juos (Rusijoje) parašyti, vakarykštis scenarijus buvo, deja, labai realistiškas, ir šiuo požiūriu aš manau, kad nors ir buvo taip nervingai reaguota, galbūt vakarykštis reportažas bus kliūtis jiems (Rusijai) įgyvendinti savo planus“, – pareiškė M.Saakašvilis sekmadienį susitikime su Bolnisio rajono gyventojais.

Tuo pat metu M.Saakašvilis pavadino „Imedi“ reportažą „nemaloniu“, nes tiesioginiame eteryje turėjo būti parodyti atitinkami titrai.

Kaip jau pranešta, Gruzijos televizijos kompanija „Imedi“ šeštadienį 20 val. Tbilisio laiku, kai paprastai rodoma naujienų laida, paleido sumontuotą laidą.

Joje, be kita ko, buvo kalbama apie „Rusijos įsiveržimą“, oro uostų ir jūrų uostų bombardavimą, žuvusiuosius ir sužeistuosius, apie tai, kad į „priešo“ pusę perėjo trys Gruzijos batalionai, kad nužudytas M.Saakašvlis. Galiausiai buvo parodytas sumontuotas Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo, kuris neva davė įsakymą įsiveržti į Gruziją, kreipimasis.

M.Saakšvilis sekmadienį taip pat pabrėžė, kad nenori naujo karo. Jis griežtai kritikavo opozicijos atstovų pareiškimus, neva Gruzijos vadovybė nori karo su Rusija. Pasak jo, kol opozicijos lyderiai nevažinėjo į Maskvą, Gruzijos vadovybė „iš viso vengė kalbėti Rusijos tema“.

Jis taip pat pridūrė, kad pasaulio bendrija „pamažu sužinos tiesą apie 2008 metų rugpjūtį vykusį karą.“

„Šiandien mūsų atidžiai klausomasi mums kalbant apie tai, kaip Rusija gali užpulti Gruziją“, – pabrėžė jis.

„Aš esu tikras dėl mūsų ateities, bet būtent todėl mums reikia būti itin atsargiems, susitelkusiems ir išsaugoti savo laisvę. Aš tikiu mūsų visuomenės išmintimi ir drąsa. Galiausiai viskas bus gerai, ir tendencijų šia linkme yra “, – patikino M.Saakašvilis.  

Tuo tarpu M.Saakašvilio aiškinimais nepatikėję žmonės rinkosi Tbilisyje į protesto akciją, kurios metu piktinosi per televzijią rodytu reportažu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min