Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Šalčio bangai užplūdus Kiniją, sniegas paralyžiavo Pekiną

Virš didelės Šiaurės Kinijos dalies sekmadienį slenkant šalto oro frontui, pūgos sutrikdė Naujųjų metų eismą ir skrydžius, o artimiausiomis dienomis prognozuojamos vienos žemiausių temperatūrų pastaraisiais dešimtmečiais.
Sniegas Pekine
Sniegas Pekine. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pūgos tikriausiai tęsis ir visą pirmadienį, Kinijai grįžtant į normalias darbo vėžes po tris dienas trukusių Naujųjų metų švenčių.

Iš Sibiro pučiantis stiprus vėjas į Pekiną pirmadieniui ir antradieniui gali atnešti šaltį iki 16 laipsnių pagal Celsijų. Kaip rašo dienraštis „Beijing Youth Daily“, tokia temperatūra sostinėje būtų žemiausia per 40 metų.

Gausus sniegas smarkiai sutrikdė Pekino oro uosto darbą – sekmadienį, paskutinę Naujųjų metų švenčių dieną, vėlavo ar buvo atšaukta maždaug 90 proc. visų skrydžių, pranešė Kinijos centrinė televizija.

Daugiau kaip 500 skrydžių buvo atidėti, o maždaug 400 – atšaukti, todėl įstrigo tūkstančiai keleivių.

Svarbios magistralės Pekine ir Tiandzine, taip pat – aplinkiniuose Hebėjaus, Šansi ir Vidinės Mongolijos regionuose ir provincijose, anksčiau sekmadienį dėl gausaus sniego buvo uždarytos, tačiau vėliau kai kurie keliai vėl buvo atidaryti, sakoma Kinijos centrinės televizijos pranešime.

Ilgos kelionės autobusais Šiaurės Kinijoje taip pat sutrikdytos, bet šalies geležinkelių sistema veikia normaliai, sakoma pranešimuose. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius