Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

San Diege kaskadininkai išgelbėjo nusižudyti ketinusią girtą merginą

N-18
Paauglė
Kadras iš Youtube.com / Paauglė ketino nušokti iš 14 aukšto.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trys patyrę kaskadininkai San Diege pasirodė reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje, jų dėka mergaitė išgelbėta nuo mirties. Jauna amerikietė ketino užbaigti savo gyvenimą. Daugiabučio 14 aukšte ji perlipo per balkono tvorelę ir ketino nušokti, pranešė „ABC news“.

Kaip skelbiama, jauna amerikietė buvo girta ir po išsiskyrimo su mylimuoju norėjo nusižudyti. Iš pradžių ties namu susirinkusi minia pamanė, jog tai festivalio „Comic-Con“ reklaminis šou, turėjęs prasidėti liepos 18 dieną. Tačiau kažkas sušuko: „Nešok!“ ir „Kas nors padėkite jai!“.

Pasirodo, visai prie pat treniravosi kaskadininkai, iš pradžių jie tegirdėjo sąmyšį, tačiau išgirdę pagalbos šauksmus negaišdami laiko puolė į pastatą. Buto durys buvo neužrakintos. „Į butą mes įėjome taip tyliai, kaip tik buvo įmanoma. Nenorėjome jos išgąsdinti“, – pasakojo Amosas Carveris.

Mergina stovėjo nugara į balkono duris ir nematė, kaip prie jos priartėjo gelbėtojai. Tuo metu kaskadininkas Greggas Sargeantas tvirtai sugriebė merginą užmesdamas ir suverždamas ant nugaros virvę, net ir nuslydusi ji nebūtų nukritusi. Jo kolegos A.Carveris ir Scotas Schecteris puolė iš paskos, visi kartu merginą jie įtempė į balkoną ir nunešė į kambarį.

„Manau, jei mes būtume pasirodę nors keletu sekundžių vėliau, ji būtų nušokusi“, – sakė A.Carveris.

Anot jų, paauglė buvo labai girta, tačiau gelbėtojams nesipriešino, vis kaltojo: „Man labai gaila, man labai gaila“.

„Mes nunešėme ją į kambarį ir paguldėme ant lovos, ji buvo labai prislėgta“, – sakė S.Schecteris.

Vaikinams padėkojo pareigūnai, į įvykio vietą atvykę po keleto minučių.

Kaskadininkai prašo nevadinti jų herojais. „Mes esame pasirengę tokioms situacijoms. Tačiau paprastai reikalų su eiliniais piliečiais mes neturime“, – sakė A.Carveris, patikslindamas, kad paprastai jie pasirodo pagal scenarijų ir aktoriai žino, jog jie išnirs.

Incidentas, kaip paaiškėjo, visgi turėjo sąsajų su minėtu festivaliu „Comic-Con“, nors ir netiesiogiai. Kaskadininkai San Diege ir buvo dėl to, jog šiam renginiui buvo paruošę pasirodymą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min