2014-12-07 18:35

Saudo Arabijoje už terorizmą suimti 137 žmonės, tarp jų 26 užsieniečiai

Saudo Arabijos valdžia sekmadienį pranešė dėl įtariamų sąsajų su terorizmu suėmusi 135 žmones, tarp jų 26 užsieniečius.
Teroristai Jemene
Teroristai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kaip nurodė Vidaus reikalų ministerijos atstovas generolas Mansouras al Turki, kurį citavo oficiali Saudo Arabijos spaudos agentūra (SPA), tarp užsieniečių yra „16 sirų ir trys Jemeno piliečiai“.

Atstovas pridūrė, kad sulaikytieji priklauso „įtariamųjų grupėms, siejamoms terorizmo“ ir kad jų areštai buvo surengti „po pakartotinų mėginimų pakenkti krašto saugumui ir stabilumui“.

Pasak M. Al Turki, keturiasdešimt iš sulaikytųjų buvo nuvykę į „konflikto zonas, kuri jie prisijungė prie ekstremistų grupių ir mokėsi naudoti ginklus, o paskui grįžo į karalystę destabilizuoti šalies“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą