Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 10d. 21:13

Seksistiniais pareiškimais svaidęsis Nobelio laureatas Timas Huntas: „Aš moteris niekinantis paršas“

Nobelio premijos laimėtojas Timas Huntas
Wikipedia.org nuotr. / Nobelio premijos laimėtojas Timas Huntas

Mokslininkės moterys turėtų dirbti laboratorijose tik su moterimis, nes jos išblaško vyrus nuo darbo, įsimyli vyrus kolegas ir verkia, kai yra kritikuojamos.

Kaip skelbia independent.co.uk, tokį požiūrį pateikė britų Nobelio premijos laimėtojas Timas Huntas, pažymėjęs, kad yra „moteris niekinantis paršas“. Šiais pareiškimas jis svaidėsi dalyvaudamas Pietų Korėjoje vykusioje konferencijoje, kurią surengė moterys mokslininkės.

2001 metais Nobelio medicinos premiją laimėjęs britų biochemikas Timas Huntas kalbėjo per konferencijos pietus, jis pakėlė taurę ir padarė savo stulbinantį pareiškimą: „Leiskite man pasisakyti apie sunkumus su merginomis. Trys dalykai įvyksta, kai jos dirba laboratorijose: jūs jas įsimylite, jos jus įsimyli ir, kai yra kritikuojamos, jos verkia.“

72-ejų vyro pareiškimas užkliuvo mokslo žurnalistikos dėstytojai Connie St. Louis iš Londono Sičio universiteto. Moteris dalyvavo minėtoje konferencijoje. „Staiga jis pašoko ir pareiškė esantis moteris engiantis paršas“, – pareiškė ji.

„Žmonės buvo tiesiog pritrenkti, iš tiesų pritrenkti. Kai kurie iš jų nervingai juokėsi. Kiti tiesiog sėdėjo susiėmę už galvų. Tai buvo baisu, labai blogai – jis buvo britas“, – apie nemalonią patirtį pasakojo moteris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min