Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Šešis žmones užmušęs girtas Pamario Kamenio kelių erelis vartojo ir narkotikus, o kartą jau buvo baustas už vairavimą išgėrus

Lenkija vis dar neatsigauna po girto vairuotojo sukeltos kraupios avarijos pirmąją naujų metų dieną. Ketvirtadienį prie Pamario Kamenio prokuratūros, kur buvo atvesdintas trečiadienį čia į minią su BMW įsirėžęs ir šešis žmones užmušęs bei du vaikus sunkiai sužeidęs vairuotojas, buvo susirinkę keliasdešimt pasipiktinusių miestiečių. Ščecino apygardos prokuratūros spaudos atstovė Małgorzata Wojciechowicz „Gazeta wyborcza“ pranešė, kad 26 metų vairuotojas Mateuszas S. buvo ne tik girtas, bet ir vartojo narkotikus.
Avarijos kaltininkas Mateuszas S. vedamas į prokuratūrą
Avarijos kaltininkas Mateuszas S. vedamas į prokuratūrą. „Gazeta wyborcza“ nuotr.

Prieš avariją naktį Mateuszas S. gėrė, o gruodžio 30-ąją rūkė marihuaną. Galimas daiktas, kad jis taip pat vartojo ir amfetaminą. Jam gresia kalėjimas iki 15 metų. Po avarijos jam nustatytas dviejų promilių girtumo laipsnis.

Įtariamasis išreiškė apgailestavimą ir labai gailisi dėl įvykdytos avarijos, tuo pačiu visą laiką teigė, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas, – po įtariamojo apklausos teigė prokuratūros atstovė.

Tvn24.pl praneša, kad ketvirtadienį vairuotojas buvo apklaustas prokurorų.

Kaip žiniasklaidai sakė Pamario Kamenio prokuratūros atstovė, vyras neneigė padaręs avariją, davė parodymus, tvirtino, kad sutikdamas Naujuosius vartojo alkoholį iki 3 valandos nakties, tad vairuodamas suvokė, jog vis dar yra apsvaigęs nuo alkoholio. Taip pat jis prisipažino pareigūnams, kad 2013 metų gruodžio 30 dieną rūkė marihuaną.

„Įtariamasis išreiškė apgailestavimą ir labai gailisi dėl įvykdytos avarijos, tuo pačiu visą laiką teigė, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas“, – po įtariamojo apklausos teigė prokuratūros atstovė.

Prokurorai apklausė ir kartu su Mateuszu S. važiavusią BMW keleivę. Neoficialiais tvn24.pl duomenimis, 20-metė mergina patvirtino, kad prieš pat nelaimę jie su vairuotoju susipyko, tačiau neigia, jog vaikinas į žmonių grupę rėžėsi tyčia. Ši versija buvo iškelta tuoj po tragedijos. Prokurorų teigimu, mergina suvokė, kad vairuotojas važiuoja girtas.

Kaip pranešė Ščecino radijas, kartą Mateuszas S. jau buvo baustas už vairavimą išgėrus. 2006 metais jis sumokėjo 1500 zlotų baudą.

Kaip pranešė Šcecino radijas, kartą Mateuszas S. jau buvo baustas už vairavimą išgėrus. 2006 metais jis sumokėjo 1500 zlotų baudą.

Į Pamario Kamenį  Mateuszas S. buvo grįžęs švęsti Kalėdų ir Naujųjų metų. Jis dirba statybininku Vokietijoje.

Pirmąją naujųjų metų dieną jis rėžėsi į grupę žmonių, stovėjusių prie geležinkelio pervažos. Penki žmonės – dvi moterys ir trys vyrai – žuvo vietoje.

Vietoje žuvo 39 metų miestelio policininkas ir  35 metų jo žmona, taip pat jų draugų pora: 41 metų moteris ir  jos 42 metų vyras bei dar vienas 66 metų praeivis.

Aštuonmetis policininko sūnus mirė pakeliui į ligoninę jį gabenusiame sraigtasparnyje. Jo metais vyresnis brolis gydomas intensyvios terapijos skyriuje. Vaiko būklė tebėra labai sunki.

Dešimtmetė 41 ir 42 metų žuvusiųjų mergaitė taip pat buvo sužeista, ji gydoma ligoninėje.

Kaip praneša Lenkijos žiniasklaida, mergaitė iki ketvirtadienio popietės nežinojo, kas nutiko prie geležinkelio pervažos, apie tai jai pranešė psichologai.

Dėl tolesnės abiejų vaikų globos sprendimą priimti turės vietos savivaldos atstovai, teigiama, kad jais pasirūpinti turėtų seneliai.

Po kraupios avarijos BMW apvirto
Po kraupios avarijos BMW apvirto. Kamien.pl nuotr.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius