Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 lapkričio 21d. 12:54

Siaubo filmas: „Wagner“ samdiniai Sirijoje nukankino vyrą, nupjovė jam galvą ir padegė

„Wagner“ samdiniai Sirijoje žiauriai nužudė vyrą N-18
YouTube nuotr. / „Wagner“ samdiniai Sirijoje žiauriai nužudė vyrą

Internete pasirodė kraupus vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Sirijoje veikiantys Rusijos samdiniai iš privačios karinės grupuotės „Wagner“ siaubingai nukankina vyrą, esą dezertyravusį iš Sirijos režimo pajėgų. Leidinys „Novaja gazeta“ skelbia išsiaiškinęs skerdikų tapatybes.

Dviejų minučių trukmės įrašas pirmą kartą pasirodė dar 2017 metų birželį. Jau tada svarstyta, kad rusakalbiai, daužantys vyrą kūju, vėliau nupjaunantys jam galvą ir padegantys jo kūną, priklauso „Wagner“.

O dabar „Novaja gazeta“ paskelbė gavusi dar du vaizdo įrašus, kurie esą liudija, kad sirą žiauriai nužudė būtent rusai. Negana to, laikraštis praneša nustatęs žudikų tapatybes.

Naujuose vaizdo įrašuose girdėti, kaip užpuolikai be jokio akcento kalba rusiškai. Jie garsiai tariasi, ką daryti su pasmerktuoju, juokauja apie laukiantį barbekiu. Vyro kūnas vėliau pakabinamas ir padegamas.

Anksčiau šį mėnesį arabiškas leidinys „Jesr Press“ jau nustatė, kas tapo kankinimų auka. Jis – 1986 metais gimęs siras Mohammedas Taha Ismailas Al-Abdullah.

Jis esą prieš kelerius metus pabėgo nuo pilietinio karo šalyje, bet 2017 metais grįžo ir iškart buvo pakviestas į Basharo al-Assado armijos rezervą.

Vyras bandė vėl pabėgti, bet buvo pagautas. „Jesr Press“ skelbė, kad jo egzekucija buvo nufilmuota Sirijos Homso provincijoje.

„Twitter“ nuotr./Mohammedas Taha Ismailas Al-Abdullah
„Twitter“ nuotr./Mohammedas Taha Ismailas Al-Abdullah

Būtent įtariami „Wagner“ samdiniai apkaltino vyrą dezertyravimu. Po trumpo tardymo jis nustumiamas ant žemės, ir kariai pradeda daužyti jo kūną.

Kai vyras neteko sąmonės, įtariami samdiniai nupjovė jam galvą ir nukirto rankas. Vieni garsiai aiškino, kaip „geriau pjauti“, kitas teigė: „Tai nutiks visiems „Islamo valstybės“ kovotojams“.

Samdiniai taip pat diskutuoja, ką daryti su kūnu. Vienas paspiria nupjautą galvą ir paklausia: „Na, ar šiandien žaisime futbolą?“ Vėliau visi jie dar papozuoja nuotraukai prie kūno, kurį tuomet padega.

Siro kankintojai slepia savo veidus, bet vienas vyras trumpam nusmaukė šaliką ir parodė savo veidą. Žurnalistai, naudodami programą „FindClone“, atsekė, kad jis priklauso rusiškame socialiniame tinkle paskyrą turinčiam Stanislavui D. Jo pavardė neskelbiama – nenorima sukelti pavojaus jo artimiesiems.

„Twitter“ nuotr./Stanislavo D. paso kopija
„Twitter“ nuotr./Stanislavo D. paso kopija

„Novaja gazeta“ taip pat gavo Stanislavo D. paso kopiją ir dokumentus, esą įrodančius, kad jis tarnauja privačioje grupuotėje „Wagner“. Anksčiau jis esą dirbo policininku Stavropolyje.

Komentarai: 27

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min