Tiesiogiai
2010-07-30 19:42

Šiaulių politikai algas gauna ir nevykstant posėdžiams

Už liepos mėnesį Šiaulių politikams bus sumokėta apie 20 tūkst. litų kanceliarinių išmokų, nors nevyko nei tarybos, nei komitetų posėdžiai.
Šiaulių miesto savivaldybėje kyšininkavimu įtariami du tarybos n
Šiaulių miesto savivaldybė / Redo Vilimo nuotr.BFL

Eiliniai politikai, jei nepraleidžia nė vieno posėdžio, per mėnesį gauna apie 800 litų, komitetų, komisijų pirmininkai – apie 900 litų.

Šiaulių miesto tarybos sekretoriaus Vaclovo Vingro žodžiais, išmokos susietos su šalies vidutiniu darbo užmokesčiu – jam mažėjant mažėjo ir išmokos.

Tarybos sekretorius įsitikinęs, jog pinigai politikams turi būti išmokėti, nes ir liepos mėnesį politikai dirba su rinkėjais, vyko vienos darbo grupės posėdis.

Pagal Šiaulių politikų nustatytą tvarką, jiems gali būti kompensuojamas darbovietėje negautas atlyginimas, tačiau dauguma tarybos narių eina lengvesniu keliu – pasiima kanceliarines išmokas.

Išmokos mokamos 23 Tarybos nariams iš 31.  

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą