Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaurės jūroje į nelaimę pateko klaipėdiečių laivas (papildyta 13.30 val.)

Antigone Z
Laivo savininko Sea First International/seafirst.lt nuotr. / Antigone Z
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaurės jūroje į bėdą pateko Klaipėdos kompanijai priklausantis laivas, kurio įgulą sudaro dešimt Rusijos piliečių.

Kaip praneša Rusijos naujienų portalas lenta.ru, su Panamos vėliava plaukiojantis laivas Antigone Z, gabenantis žuvies krovinį plaukė į Klaipėdos uostą. Šiaurės jūroje kilus audrai buvo pažeistas kuro siurblys. Tuo pat metu pasislinko laive esantys konteineriai ir laivas maždaug aštuoniais laipsniais pasviro ant šono.

Laivo įgula palaiko ryšį su Didžiosios Britanijos atstovais. Laivas į nelaimę pateko netoli Škotijos krantų. Lenta.ru praneša, kad ryšį su britais įgula palaiko per vertėją.

Pasak oficialių Didžiosios Britanijos šaltinių, šeštadienio rytą į nelaimę patekę jūreiviai britus informavo, kad jiems prireiks maždaug paros sutvarkyti pasislinkusiam kroviniui ir siurblio remontui. Tikimasi, kad jau sekmadienį dieną Antigone Z pasieks gelbėtojai.

Nelaimę patyręs laivas yra pastatytas 1969 m., jo savininkas – Klaipėdoje registruota bendrovė Sea First International. Laivas plaukioja su Panamos vėliava. Jo ilgis – 72 metrai, keliamoji galia – 1883 tonos.

Papildyta 13.30 val. Bendrovės „SeaFirst International“operatorius Andrėjus Kinžalovas teigė, kad situacija yra stabilizuota ir laivas jau pakeliui į Klaipėdą. Kada jis įplauks į uostą – nėra tiksliai žinoma. Kaip 15min.lt pasakojo operatorius, laivas pateko į štormą ir pasviro ant šono. Tačiau dėl to esą krovinys nenukentėjo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min