2018-04-30 08:51

Šiaurės Kinijoje nuslinkusios nuošliaužos aukų padaugėjo iki devynių

Kinijos šiaurėje esančioje Šansi provincijoje žemės nuošliauža pirmadienį ryte palaidojo ir pražudė devynis žmones.
Gelbėtojai dirba nelaimės vietoje.
Nuošliauža./Aasociatyvinė nuotr. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Gelbėti žmonių buvo atsiųsta daugiau kaip 100 ugniagesių, gelbėtojų ir medikų, sakoma Luliango municipalinės vyriausybės pranešime oficialioje socialinės žiniasklaidos paskyroje.

Žemės nuošliauža nuslinko prieš 5 val. vietos laiku, nurodoma žinutėje. Gelbėjimo operacija, kurioje dalyvavo keturios didelės mašinos ir penki greitosios pagalbos automobiliai, popiet baigėsi.

Kol kas nėra informacijos apie nuošliaužos priežastis ir žuvusiųjų tapatybę. Iš pradžių buvo pranešta, kad žuvo trys žmonės.

Kalnuotoje Luliango prefektūroje pastaraisiais metais buvo nemažai nuošliaužų; 2008-aisiais po viena nuošliauža žuvo 19 žmonių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą