Pietų Korėjos karinio jūrų laivyno kariai netoli sienos su Š.Korėja pririnko lankstinukų, kuriuose Š.Korėjos valdžia žada bombarduoti kaimynams priklausančią salą, rašo „chosun.com“.
Pchenjanas savo gyventojams skelbia, kad per „precendento neturinčią ataką“ pirmasis taikinys bus karinio jūrų laivyno bazė, o visa sala bus paversta „milžiniškomis kapinėmis“.
Pastaraisiais mėnesiais Š.Korėjos grasinimai nurimo – gegužės mėnesį diktatoriaus valdoma šalis laidėsi pasaulinio karo grasinimais.
Tačiau ekspertai teigia, kad vienoje paslaptingiausių pasaulio valstybių bręsta kažkas svarbaus. Praėjusią savaitę Kim Jong Unas įsakė įvykdyti egzekuciją savo dėdei, kuris tariamai organizavo valdžios perversmą. Šią savaitę iš Š.Korėjos naujienų agentūros archyvo buvo ištrinti visi straipsniai.
Atsižvelgdami į šias neįprastas žinias, ekspertai ir Pietų Korėjos pareigūnai įspėja, kad Š.Korėja gali ruoštis dar vienam branduoliniam bandymui (paskutinį bandymą jie atliko vasario mėnesį). Praėjusį mėnesį palydovo darytose nuotraukose buvo užfiksuotas naujas aktyvumas raketų paleidimo vietoje Š.Korėjoje.
