TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaurės Korėjos kalinių kankinimas – šiurpiuose piešiniuose

N-18
Kaliniai verčiami atsisėsti ir atsistoti šimtus kartų be pertraukos
Jungtinių Tautų iliustr. / Kaliniai verčiami atsisėsti ir atsistoti šimtus kartų be pertraukos
Šaltinis: 15min
0
A A

Jungtinės Tautos pirmadienį pareiškė, kad dėl virtinės nusikaltimų žmogiškumui (tarp jų – gyventojų naikinimas, marinimas badu, žaginimas, prievartiniai abortai ir vertimas vergais) Šiaurės Korėjos vadovai turėtų būti teisiami Tarptautiniame baudžiamajame teisme. JT ataskaitoje šalia liudininkų ir režimo aukų pasakojimų pateikiami ir piešiniai, kokius košmarus darbo stovyklose turi patirti šiaurės korėjiečiai.

Kim Kwang Ilas yra vienas iš 80 šiaurės korėjiečių, kurie nepabūgo viešai duoti parodymų apie patirtus košmarus – mušimą, kankinimus, marinimą badu. Jį 2004 metais policija suėmė už neteisėtą sienos kirtimą ir kontrabandą.

48-erių Kim Kwang Ilas Šiaurės Korėjos kalėjime praleido dvejus metus. 2009 metų vasarį jis sugebėjo pasprukti iš gimtinės į Pietų Korėją. Joje pagal vyro pasakojimus buvo nupiešti eskizai, kaip kaliniai yra kankinami diktatoriaus valdomoje šalyje.

Kim Kwang Ilas vėliau Jungtinių Tautų atstovams sakė, kad kankinimai iš tikrųjų buvo dar žiauresni nei nupiešta eskizuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min